Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
.nOKe je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
.nOke oko 12 projuri na ciglanama, felge sijaju, prozoren otvoren, muzika udara...sto se neko obradovao proljecu :D

e pa gdje si ti bio ? ne vidjoh te :icon_biggrin:

masi jbt, jesi vidio na ciglanama basta :p

ja sjedio u basti kad si prosao, odatle sam te i zraknuo :D
 
Legend
Oggy je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
.nOke oko 12 projuri na ciglanama, felge sijaju, prozoren otvoren, muzika udara...sto se neko obradovao proljecu :D

e pa gdje si ti bio ? ne vidjoh te :icon_biggrin:

masi jbt, jesi vidio na ciglanama basta :p

ja sjedio u basti kad si prosao, odatle sam te i zraknuo :D
aaaa tako znaci, dobro i ja cu tebe gledati po kanju, samo ti :p
 
Član
vidjena IGYjeva ibiza u BBI garazi, cucnula pravo :icon_smile:
GrandMaster takodjer ulazi veceras u BBI garazu ispred mene, skontam ga po onoj "ulicnoj rasvjeti" na zadnjoj tablici :)
GTI TDI pored mene na semaforu mislim na skenderiji da je bilo, nisam bio 100% siguran da je on pa sam sad provjerio, nazad O.C.T oznaka? :icon_smile:
 
bio danas sa trizexom na kafici,vidjeli smo i duloxa..a maloprije pred Trocaderom u srebreniku vidjen Adi187 pomalo izgubljen izlazi i kluba,mora da je dobio crveni karton....hehehehe,ja masem i zovem a on ni mukajt....
 
nermin suljagic je napisao(la):
bio danas sa trizexom na kafici,vidjeli smo i duloxa..a maloprije pred Trocaderom u srebreniku vidjen Adi187 pomalo izgubljen izlazi i kluba,mora da je dobio crveni karton....hehehehe,ja masem i zovem a on ni mukajt....

dobices i ti crveni od zene, samo ti hodaj po klubovima :lol::lol::lol:
 
GreenDevil je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
bio danas sa trizexom na kafici,vidjeli smo i duloxa..a maloprije pred Trocaderom u srebreniku vidjen Adi187 pomalo izgubljen izlazi i kluba,mora da je dobio crveni karton....hehehehe,ja masem i zovem a on ni mukajt....

dobices i ti crveni od zene, samo ti hodaj po klubovima :lol::lol::lol:

Bio sam sa sudijom te veceri,nista od crvenog....hehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top