Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
trizex je napisao(la):
SR Girl je napisao(la):
ma ja vi se vozikate a mene niko ne zove -.- dobro dobro
tarikk polazii vozackii vise xD

u pogresnom si gradu :D



zaboravih reci, naletjeh na nenada na putu preko gradine :D

kavaljer.......hihihi




vidjen danas ovaj mali brmm brmmm....
2b3ae59b.jpg

Nice Rims....
 
Danas IGY kod Doma Armije,,htjedoh prici da se upoznamo,,rekoh izofiracu se,,a i bio si sa curom,,pa reko da ne smetam,,ugl kad sam htio prici dosla moja cura i ti se negdje izgubi xD

Prelijepa ibiza fkt,,blista!
 

IGY

Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Danas IGY kod Doma Armije,,htjedoh prici da se upoznamo,,rekoh izofiracu se,,a i bio si sa curom,,pa reko da ne smetam,,ugl kad sam htio prici dosla moja cura i ti se negdje izgubi xD

Prelijepa ibiza fkt,,blista!

hehe ma trebao si prici, sta fali ne ujedam :D:D:D
hvala za ibizu :cool:
 
IGY je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Danas IGY kod Doma Armije,,htjedoh prici da se upoznamo,,rekoh izofiracu se,,a i bio si sa curom,,pa reko da ne smetam,,ugl kad sam htio prici dosla moja cura i ti se negdje izgubi xD

Prelijepa ibiza fkt,,blista!

hehe ma trebao si prici, sta fali ne ujedam :D:D:D
hvala za ibizu :cool:
mah prisao bih ja,al sta znam oces mi se sjetit nicka a i izgubio si se negdje hahahah,,drugi put se bacam na auto :lol: :lol: :lol:
 
Član
sky walkerov golf ispred pekare u miladijama, i sad skonat po slikama da sam vidio clana hasu danas da se voza....
 
Član
jes jes bio:) bio je parkiran, mal se kahvenisalo u pasazu, aaaa zar je toliko upadljiv :D samo ''guz'' se vidio jer je bilo okolo auta :icon_twisted:
 
Administrator
adams je napisao(la):
jes jes bio:) bio je parkiran, mal se kahvenisalo u pasazu, aaaa zar je toliko upadljiv :D samo ''guz'' se vidio jer je bilo okolo auta :icon_twisted:

ma ja sam te opazio kad si se parkirao, i onda se izgubi negdje, a pola ostavio samog da te ceka:icon_biggrin:
 
Član
aaa bio sam profulo prazno mjesto, pa sam se u rikverc vratio 10-15 metara, al vidio sam neko auto cini mi se s xenonima mi se priblizavalo pa sam dao gasa i brzo se poeo preko ivicnjaka, da me ne guzne s ledja:icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top