Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sky walker je napisao(la):
ugledo i usporio zbog trzexa kod autobuske zeljeznicke :cool:

pocetak dobrog prijateljstva ;)

osmek'o sam te jos kod interauta kad si skreno na magistralu :D


@lover, ma sta ti je, fiJat, neJde to nista :D
 
ide fiat ko metak vidio sam na ircu
svaka cast !!!!
cuvaj se murije :cool: da nebi bila tema MURIJA NA IRCU ME MALTRETIRA sto sam vozio duplo nego sto je dozvoljeno hahahaah
@lover cuvaj se golfa od nermina suljagica :lol:
 
Got2b je napisao(la):
upravo bio sa
nerminom_
suljagicem
:lol::lol::lol:

sta se jadan nebjoooo furašššššššššš,ko njaki frajer.....
ooo,da....bi sam na kafici...al neda mi zena da hodam po kafama,pa mi bolje bilo doci kuci nego biti modar i plav....hehehe
pozdrav druz....
a ti Skywalkeru,hvala na marketingu hehehe...
nezna Lover sta ce ga snaci kad se zaleti ljuta masina.....hahahaha

Zaboravih reci da sam vidio sam danas bijelu munju,zovu je guja....





Cobra pokazala zube nekom dostvnom kombiju,ja masem i skacem ali od silnog ubrzanja pilotu tog projektila se nije dalo okrenuti glavu na desnu stranu da vidi obicnog smrtnika u hrak-zelenoj jaknici kako mase objema rukama.......
 
Član
vidim bravof skoro svaki dan,onaj njegov stilo melem za oci pored svih krseva koji se vozaju nasim gradom;););)
 
Član
...vidio sam prije neki dan na Ilidji prema Merkatoru Adnana Prasovica kako je proletio sa audijem 3.....(bjeli-lambo vrata)
 
Amaaaareee to ti se shoppingom naziva :D a ono za shajbu,nemoj vise,imam slabo srce :lol: malo falilo da ti zovem muriju,kontam neko zvucnike odradjuje :lol:
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
Amaaaareee to ti se shoppingom naziva :D a ono za shajbu,nemoj vise,imam slabo srce :lol: malo falilo da ti zovem muriju,kontam neko zvucnike odradjuje :lol:

ja sam se cijelo vrijeme smjeskao dok sam bio vani hehehehe haj moras priznati dobra fora :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top