Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hahahahahahahahahahahhaha

oplakah:D

nisam tjeo nis da pisem na ovo..ceko sam nody-a

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Got2b je napisao(la):
jaba78 je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
vidjeh opet clana jaba78 danas u Tuzli

Znaci to si ti bio, eto ovaj put sam mahnuo:lol: :lol: :lol:
kasnije sam vidio nodiash. Vidim neko sa crnim BMW laganini vozi iza se uhvatila mala kolona. Odmah sam ga prepoznao po onoj maloj naljepnici na gepeku
a ja pretici ko lud da dodem iza njega jednoj zeni treba stravu salit jer sam uletio u skarice zena se sasrala :lol: :lol: :lol:
Ja bas za njim i uspio jednom svirnut kad on skrenu preko puta nipexa :lol: :lol: :lol:

U jutro kad sam krenuo za TZ neko mi je svirao iz sivog PUGa na raskrsnici Modrica- Doboj mahnuo sam
:lol: :lol::lol:


pederu a nisi mene vidio:D kad si iso prema gradini..ja i trizex skrecemo prema panonskom i sviramo ti ..a ti se smijes :lol::lol::lol:

dobar bimer...;);)


jel' si mazete ledja na panonskom :D
 
Član
jaba78 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
jaba78 je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
vidjeh opet clana jaba78 danas u Tuzli

Znaci to si ti bio, eto ovaj put sam mahnuo:lol: :lol: :lol:
kasnije sam vidio nodiash. Vidim neko sa crnim BMW laganini vozi iza se uhvatila mala kolona. Odmah sam ga prepoznao po onoj maloj naljepnici na gepeku
a ja pretici ko lud da dodem iza njega jednoj zeni treba stravu salit jer sam uletio u skarice zena se sasrala :lol: :lol: :lol:
Ja bas za njim i uspio jednom svirnut kad on skrenu preko puta nipexa
:lol: :lol: :lol:

U jutro kad sam krenuo za TZ neko mi je svirao iz sivog PUGa na raskrsnici Modrica- Doboj mahnuo sam
:lol: :lol::lol:


i da si sustigo vidio bi da je zensko za volanom privucenog sjedista do sofersajbe i pogled samo pravo:D ja sam nazad u pustinji a sestra vozika bimera dok je tu;) mozda se nekom drugom prilikom susretnemo;)


Pa vidim ja bimer se vozi sporo hajdi rekoh kulira pa kasnije mi proslo kroz glavu da nisi za Irak. Eto druze ti si sad odakle ja poticem moj stari je iracanin a stara je Bosanka ja sam rodjen u Doboju a zivio sam 5 godina u Iraku u Bagdadu. Nostalgija me hvata kad cujem da je neko tamo otisao imam zelju da starog odvedem u Irak da vidi svoj rodni kraj jos jednom dok je ziv inace on ima 76 godina a ne vjerujem da bi mogao podnjet put do tamo. Eto druze hajdi pa ako bog da vidmo se jednom prilikom pa da mi ispricas kako je tamo.

Pozz;)


Ma sestra kod mene...50km/h je njoj super brzo :D
Ne znam kad si zivio vjerovatno podavno al sad je to sve drugacije...ratom relativno opustosena zemlja..baghdad pogotov i ja sam tu u centru baghdada...20min od aerodroma...al dobro, stari ti ima nostalgiju razumijem ja to...a sto se tice puta skoro je otvorena komercijalna linija turkish airlines...iz sarajeva do istanbula ti je sat i 20min a od istanbula do baghdada 2.5 sata...tako da nije toliko strasno pa ni za starije osobe al opet sve zavisi..od osobe do osobe...nisam nikog naseg do sad sreo ko je zivio u baghdadu:cool: elem sigurno se vidimo nekad...ja sam do pocetka iduce godine kod kuce zastalno sigurno;)
 
Član
Sinoc vidio Trizu kako lagano gasa juznom, i danas lov proleti krajnjom lijevom na juznoj, sustize neku nacuniranu duju :D
 

MTR

Član
hehehehe ,

ko vozi Vectru A , pola siva pola narandjasta il tako nesto??? ima spojlercinu nazad ???
 
Član
Vidio sam igya u cetvrtak ujutro nekad ili je bilo popodne u sarajevu oko fis-a,a ispred mene bio sivi golf 5 na njemu pisalo amk carbon,ja sviro igyu a on bleno :D
 
Član
Lover VS Pike_GTI kafica u lukavcu...a gospon daky fura po lukavcu i lize sladoled:lol::lol:
Emire dje vi odoste ne vidje vas da ste krenuli zamnom:icon_question::icon_confused:


takodje bio sa Audi_Fan;)
 
Član
klepili nas panduri u onoj zabrani lol malo se posvadjali itd... a franca sa sesticom zatamnjenom nesmjede zaustavit cccc pandur ***** :D
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
klepili nas panduri u onoj zabrani lol malo se posvadjali itd... a franca sa sesticom zatamnjenom nesmjede zaustavit cccc pandur ***** :D

pa vidio sam da je on proso dole..i iso je zamnom do tz...a ja gledam dje ste..vas nigdje....
ja vam lijepo govorim nemojte dole...dzaba ode 40KM:icon_confused:
 
Član
Got2b je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
klepili nas panduri u onoj zabrani lol malo se posvadjali itd... a franca sa sesticom zatamnjenom nesmjede zaustavit cccc pandur ***** :D

pa vidio sam da je on proso dole..i iso je zamnom do tz...a ja gledam dje ste..vas nigdje....
ja vam lijepo govorim nemojte dole...dzaba ode 40KM:icon_confused:

ma popusio nam je 40 ku...a :p ima tolerancija 15 min u zakonu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top