Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
vidjeh sinoc naseg edu_16v na OMV u MOstaru vracao se coek sa mora
a meni su na Mararskoj rivieri blizu Gradca svirala dva auta, siva trica gti cini mi se, a zatim malo kasnije punto neki ako je ko sa foruma nek se javne ko je probi sebi glavu ne mogu da skontam kome sam mahao
i da struja_sa je vidzen u Drveniku :icon_smile:
 
Član
bulex je napisao(la):
petak: dulox, triza, nodiash pa prodje daki pa se ja i triza malo vozali... pa nodiash juce i danas opet :d oce co'ik sutra :icon_cry:

ode a bio je cool tip:icon_sad::D

bulex je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
bulex je napisao(la):
petak: dulox, triza, nodiash pa prodje daki pa se ja i triza malo vozali... pa nodiash juce i danas opet :d oce co'ik sutra :icon_cry:

de reci raji sto ti nevaljaju kocnice:D sto udari covjeka jadan nebio :D:D

a danas Lover,Triza kaHvica...
a Mister nerko pere autic i usisava:lol:

eh da i vidjena nodijeva bembara na sickom supruga vozi :123:

nije supruga to je sestra... a dobre su kocnice samo mi ljudi izlijecu.... a uostalo sta to tebe boli ***** :D:D:D:D

proci ce jos godina dosta dok supruga smogne hrabrosti da sjedne za volan:D
 

MTR

Član
sto brate ne napravite naljepnice bhtuning.com i posaljete nam ? naplatite eto po 2 marke i mi to polikepimo i zna se ko je ko . Samo nadjite sistem za clanove foruma pa kad vidis ljepenku nazad da znas koga si oprao , :cool::cool::cool::123::123::123:
 
Član
0g1 je napisao(la):
Zerr je napisao(la):
sinoc kamara raje na praonici u vogosci pola ih neznam

hahahah ma najjaci si

a vjerovatno je bila ista raja ko i noc prije. od te raje nikog na forumu sto je najcrnje heheh :D ja se dogovorio sa nokicima da se nadjemo, dolazim ja ono bar 10ak auta. ja mislio neki kolektivni skup, kad ono slucajno se potrefilo :icon_biggrin:
 
Član
IGY je napisao(la):
vidjeh sinoc naseg edu_16v na OMV u MOstaru vracao se coek sa mora
a meni su na Mararskoj rivieri blizu Gradca svirala dva auta, siva trica gti cini mi se, a zatim malo kasnije punto neki ako je ko sa foruma nek se javne ko je probi sebi glavu ne mogu da skontam kome sam mahao
i da struja_sa je vidzen u Drveniku :icon_smile:

vidio sam te u drveniku sa malom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top