Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
zak88 je napisao(la):
Vidio maloprije Igyija na malti bilo mi ofirno svirati reko misliti ces da sam lud :), i jucer noke bio ispred mene na semaforu...

trebao si bibiknuti, ne bi bio ni prvi ni posljednji :cool::cool::cool:
 
Član
Jucer vidio Crazy Deafa, JDa, a veceras sam vidio meni se cini Prasovica kako pici prema Hadzicima.
 
bio sam ija malo u garaži potrefio se kod rodbine pa usput produžio na meet i stigo pred interex usliko auto jednu sliku i ugasio mi se aparat valjda od toplote riknule baterije bilo mi krivo nisam mogo slikat meet a bilo extra i dosta auta upozno dosta nove raje a i momci iz karbona su extra evo ove dvije koje sam uspio ostalo ništa :icon_sad:(hebem ti baterije)



 
Član
trizex je napisao(la):
Anee je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
s tim zenama po pijaci i brijacnicama se nikad ne zna brate:D

necemo dalje cekat cemo lovera da rekne svoje;)

a ja 100% znam da ga je Čirko iy slavinovica sa sivom IV ona sto ima crni krov i sto je zakovana za cestu dva puta trehnuo:cool: a treci puta je Mrva vozio loverovog golfa i uzeo Čirku;)

Ćire :D

mor'o sam se vratiti samo da se nadovezem na ovo... juce sam provozo tog golfa sa crnim krovom... sad mi je jasno... da je vrlo moguce da je v6 osto iza... malo je reci da golf leti... :D:D:D
 
Član
bulex je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Anee je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
s tim zenama po pijaci i brijacnicama se nikad ne zna brate:D

necemo dalje cekat cemo lovera da rekne svoje;)

a ja 100% znam da ga je Čirko iy slavinovica sa sivom IV ona sto ima crni krov i sto je zakovana za cestu dva puta trehnuo:cool: a treci puta je Mrva vozio loverovog golfa i uzeo Čirku;)

Ćire :D

mor'o sam se vratiti samo da se nadovezem na ovo... juce sam provozo tog golfa sa crnim krovom... sad mi je jasno... da je vrlo moguce da je v6 osto iza... malo je reci da golf leti... :D:D:D

Sto dalje implicira..............
 
Član
nodiash je napisao(la):
bulex je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Anee je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
s tim zenama po pijaci i brijacnicama se nikad ne zna brate:D

necemo dalje cekat cemo lovera da rekne svoje;)

a ja 100% znam da ga je Čirko iy slavinovica sa sivom IV ona sto ima crni krov i sto je zakovana za cestu dva puta trehnuo:cool: a treci puta je Mrva vozio loverovog golfa i uzeo Čirku;)

Ćire :D

mor'o sam se vratiti samo da se nadovezem na ovo... juce sam provozo tog golfa sa crnim krovom... sad mi je jasno... da je vrlo moguce da je v6 osto iza... malo je reci da golf leti... :D:D:D

Sto dalje implicira..............

:icon_question: tjesi se omere tjesi se... :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top