Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
xzone je napisao(la):
vidio igy-a maloprije kad sam se vraco iz atile i svirno mu okreno se valjda je skonto plava trojka...

skontao sam te ali kasno :D

koki+ je napisao(la):
Igy vidjen si jutros u Rajlovcu oko 9 :cool::cool:


a sto ne svirnu ne blicnu nesto ne uradi
ja tebe nisam zapazio
doduse isao sam na posao pa znas kako je tuzno ici tamog gdje moras raditi
 
Član
danas sam cini mi se vidio oggy-ja gore u kampusu kod poljoprivrednog fakulteta. mala tablica je odlicna, a karambolku nisam imao kad da vidim :cool:
 
Član
IGY je napisao(la):
xzone je napisao(la):
vidio igy-a maloprije kad sam se vraco iz atile i svirno mu okreno se valjda je skonto plava trojka...

skontao sam te ali kasno :D

koki+ je napisao(la):
Igy vidjen si jutros u Rajlovcu oko 9 :cool::cool:


a sto ne svirnu ne blicnu nesto ne uradi
ja tebe nisam zapazio
doduse isao sam na posao pa znas kako je tuzno ici tamog gdje moras raditi


he znam i ja sam bio sa caddy-jem al hajd dolazim cesto u Sa valjda se vidimo pa nakafu da odemo
 
Član
Vidio Anaisa opet izvukao crvenu cizu preko haube,onog lika sa Alfom perla plave boje tu je na forumu extra muziku ima heheh,i takoder onog bordo clia sa OZ felgicama nezz kako se momak zove :icon_smile::icon_smile:
 
Član
nOKe na kafi , Dino i Fele u Geminiu , nokke u Vogosci :D

I Vidio Mrvu kod Makiata propustio me covjek da se ukljucim , skotno sam kad sam vidio naljepnicu www.smchiptuning.com ;)
 
Početnik
ammel je napisao(la):
danas sam cini mi se vidio oggy-ja gore u kampusu kod poljoprivrednog fakulteta. mala tablica je odlicna, a karambolku nisam imao kad da vidim :cool:

jeste, bio sam na faxu danas..
ja nikoga od chunera nisam vidio danas u sarajevu, nikog nema da kulira po suncu..
 
Član
opet veceras daky na slatini oko 19:15h u svom Fikusu ,perverzija za oci ;);):lol:

malo se svirali i et :icon_smile::123:
 
Član
opet vidio daky-a nema gdje nema covjeka....
i meni se cini da vidje trizu kod remexa..okrece se ???
neke rore bruje :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top