Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nove slike: Civic '94

EJ2 je napisao(la):
radi li se sta na hondajicu mario?

:icon_cry: radovi jos uvijek nisu poceli... a aBd trebali bi brzo, 16.9. registracija, i onda svaka marka se ostavlja za farbanje.. mislim da bi do zime trebao biti crven..:icon_smile:

Evo malo novih slika...




 

EJ2

Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

ma bice para, nek' je zdravlja sto kaze narod i obavjestavaj nas redovno :cool:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

EJ2 je napisao(la):
ma bice para, nek' je zdravlja sto kaze narod i obavjestavaj nas redovno :cool:

:lol: u pravu si!
ma sakupio sam vec oko 300markica, a treba mi najmanje 500 da se odradi ono pravo, jer nema smisla uradit ga bezveze, pa za godinu opet ponovo..
Danas skinute naljepnice s vrata.. (sad kulturnije izgleda)a legla nova naljepnica VTEC ispod zadnje lajsne.. slike veceras... :icon_smile:
 
Član
Nove slike.. Honda Civic 1994 Hatchback

Dugo se nista nije mijenjalo... evo malo slikica..
davno sam ofarbao znak na volanu:

pa skinuo naljepnice s vrata:

pa stavio VTEC:

onda su stavljeni drugi zvucnici:

prodati stari xenoni, a kupljeni novi kod clana Edo_16v:

i evo 2 slike.. u photoshopu..:

 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Koliko je placena ako nije tajna, posto i ja razmisljam o kupovini ovakvog primjerka. Koje su joj mane ako si sta do sad primjetio, potrosnja i jbg onako uopsteno o autu..?
P.S. Svaka cast, Civic za pozeliti, vjeruj mi! ;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Fiste je napisao(la):
Koliko je placena ako nije tajna, posto i ja razmisljam o kupovini ovakvog primjerka. Koje su joj mane ako si sta do sad primjetio, potrosnja i jbg onako uopsteno o autu..?
P.S. Svaka cast, Civic za pozeliti, vjeruj mi! ;)
Hvala puno:icon_smile:
pa ja sam je platio 6000maraka + jos sto sam ja ulagao.. mane.. nezz sta da ti kazem, mana im je sto nemaju nazad unutrasnjih plastika unutar blatobrana, pa kad kisa pada cuje se buka u voznji.. ostalo sve extra! evo vec vise od godinu dana, zamijenio donji selen u desnom tocku.. 28KM.:lol:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

:)
Pa dobro nisi je nesto ni pretjerano malo platio, ali dobro to je bilo prije godinu dana kada su auta bila dosta skuplja, i kod tebe je vise nego ocuvana. Drago mi je cuti da im je samo to mana... :D
Koliko je sada para za kes, da je pazarimo..? :D :D
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Sve super,al gdje ces stavit "vtec" natpis kad nije vidjelo vtec-a,sori,uvijek sam mrzio te neke furacke nalje,ko kad neko na dvicu dizela stavi ona kromirana slova "V12",jbg sad,pravi chuning.

Skini to molim te i sve ce bit super opet :) grdis nam Hondu tako,zamisli sad obidje te neka dvojka 1.6 td i fura se kasnije po selu kako je obiso hondu vtec :D
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Hahahahahaha uoravu si erol! ;) Fazon bi bio da je VTEC, a staviti pozadi 1.3 i onda samo gassss. :D
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

nemoj te covjeka dirati ima pravo da pise po autu sta zeli.Mada se i meni ne svidja ali ipak je njegovo auto ko zna mozda i bude VTEC nikada se nezna sretno u daljim radovima

@To Fiste Imam Hondu Za tebe :)info na Pm
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Fiste je napisao(la):
:)
Pa dobro nisi je nesto ni pretjerano malo platio, ali dobro to je bilo prije godinu dana kada su auta bila dosta skuplja, i kod tebe je vise nego ocuvana. Drago mi je cuti da im je samo to mana... :D
Koliko je sada para za kes, da je pazarimo..? :D :D

zadovoljan sam s njom.. tako da nije na prodaju.. a sto se tice nalja.. ubrzo sve ide clean look..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top