Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
update slike: Honda Civic 1994 Hatchback

Posto me dugo nije bilo.. moram rec da se na autu malo radilo, spusten je i zadnji kraj...ima nekih sitnica sto se tice zvucnika.. al to je nebitno.. evo malo slika (ima slika kakav je bio prije i kakav sad)...

d70bc967.jpg

caea66b9.jpg

2a00c336.jpg

157181d3.jpg
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

hondica je extra u svakom pogledu:cool:

samo jedan savjet,uzmi od nenada il koga vec japstyle lonac,u tebe jos japanac ima da otkida,evo u naseg prijatleja forumaša na obicnom pugu 1.4 kako kida,uzivo je to jos mocnije,po zvuku nikakav gti i sl. mu nije ravno:cool:

http://tinypic.com/player.php?v=110i0qs&s=5
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

CoL3-99 je napisao(la):
hondica je extra u svakom pogledu:cool:

samo jedan savjet,uzmi od nenada il koga vec japstyle lonac,u tebe jos japanac ima da otkida,evo u naseg prijatleja forumaša na obicnom pugu 1.4 kako kida,uzivo je to jos mocnije,po zvuku nikakav gti i sl. mu nije ravno:cool:

http://tinypic.com/player.php?v=110i0qs&s=5

dugo ja vec rezmisljam o jap-style loncu, pricao sam s jednim majstorom kaze moze mi uradit zvuk kakav hocu.. a gledao sam i F1 style... (na youtube) pa dok prođe matura trebalo bi nesta raditi... :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

jap je 120km,a vjeruj neces sekunde zaliti,ja nisam moog vjerovati uzivo kako je dobar zvuk:icon_twisted:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

opet moram reci da je ovo prelijep primjerak civica...i boja mi se cak svidja bas dobro sija;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Evo malo se radilo... zamjenjeno ulje, uljni filter, zracni filter....




pa se onda malo slikalo...........


pa se jos radilo na modelu Honde koja stoji u autu...




pa su znakovi urađeni da izgledaju kao na typeR-u...


 
Član
update nove slike: Honda Civic 1994 Hatchback

Evo malo slika od proslog vikenda.. isao na more..




usput viđen clan Benjo...


i jedna slikica od ovog vikenda... slikano na autoputu Mohács - Budapest
(mađarska) mislim da se vidi ono najbitnije :lol:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

odlična honda uživanje je voziti je :cool: imo sam taki sedan 1.5 16v moja je imala bolji taho sa rpm
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top