Civic EE9 by tepSIJA - Komentari projekta

Civic EE9 by tepSIJA - Komentari projekta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ovo sto je uradio je po zakonu, preko ovoga ne bi islo :icon_biggrin:

Mene cudi da lexan il nesto drugo nije stavio umjesto stakala :D

Nije ga stavio jos...al necemo rec da nece pocupati svoja stakla :lol: ;)
 

OmO

Član
Ja kad vidim da si radio nesto novo meni kez od uha do uha :D
Jedva cekam da vidim kakva ce biti kad joj se postave gewinde..
 
Član
Zna coek sta radi :cool:

Gledajuci prema onom kako se sada odvija situacija, Honda nije mogla dobit boljeg vlasnika :icon_biggrin:
 
Član
Ja kolko selena ima majko draga,muka mi dodje kad skontam da i mene ceka slicno ovome:icon_eek: al zato lezi ko pegla:icon_biggrin:
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Ja kolko selena ima majko draga,muka mi dodje kad skontam da i mene ceka slicno ovome:icon_eek: al zato lezi ko pegla:icon_biggrin:

ako ces da uradis posao kako treba, skini sve, odvoji par dana , promjeni, provjeri, i vrati nazad. eventualno ofarbaj ako si ludjak neki, ali nema potreba za tim kad se uprlja za par dana kao da nista nisi radio :D

cirka 400-600 KM treba da se uradi sve kako treba, sto se gumica tice
 
tepSIJA je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
Ja kolko selena ima majko draga,muka mi dodje kad skontam da i mene ceka slicno ovome:icon_eek: al zato lezi ko pegla:icon_biggrin:

ako ces da uradis posao kako treba, skini sve, odvoji par dana , promjeni, provjeri, i vrati nazad. eventualno ofarbaj ako si ludjak neki, ali nema potreba za tim kad se uprlja za par dana kao da nista nisi radio :D

cirka 400-600 KM treba da se uradi sve kako treba, sto se gumica tice

ko da vozas maserati-a,hehe
Sala naravno,znam kakav e osjecaj kad imas fabricki novo,a 20godina staro auto..Ja sam tako svog 205 xs peugeota sredjivao,sve polako ali temeljno sve dok ga nisam prodao,vjerujes da je prva musterija koja je sjela u njega odma bila spremna dati koliko sma i trazio,bez ikakvih prigovora...Cak me je jednom hodza na jednoj dzenazi upitao za auto,hahaha
Ali sve je to skupo za nase odnose,ali kome se moze naci ce u tome jako dobar hobby...
Samo naprijed,nismo od tebe drugcije ni ocekivali ;)
 
Sami seleni su oko 350 km bili jel da? I koliko majstoru ode na ruke za ovaj poso, realno da sam mijenjas bez prese trebalo bi mjesec dana
 
Član
Pored onih na autu ja vidim 6 felgi u sobi ili garazi ili sta je vec, sto ce reci da vrlo vjerovatno imas jos dvije :D pa me zanima sta si naumio sa te 4 viska sto imas osim sto sjedite na njima i koji je raspon rupa ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top