Civic EE9 by tepSIJA - Komentari projekta

Civic EE9 by tepSIJA - Komentari projekta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Siber ima sigurno 30 kila, neki dan sam svoj noso iz sobe u sobu :D

nego crni Tepso, pa sto probusi tablu za ovu cukicu jadan ti ne bio, jebes kabal, nek viri, al djes tablu busit, mogo si je stavit umjesto lijevog otvora za ventilaciju npr.
 

EE9

Član
erol_brcak je napisao(la):
nego crni Tepso, pa sto probusi tablu za ovu cukicu jadan ti ne bio, jebes kabal, nek viri, al djes tablu busit, mogo si je stavit umjesto lijevog otvora za ventilaciju npr.

:icon_cry:
 
Član
odlicna honda, de nam reci kako ide:) kakva su ubrzanja i to...da se malo lozimo :))), jel brza od seata?
 
Ja koliko znam kad ju je Mirjan vozio na 402 da je isla oko 15.5, nek me isprave.

Tepso: Nije stvar tipican, netipican, nego kako ti nije zao jbt samo tako izbusit ocuvanu tablu staru 20 godina, kad si imao i druge alternative za tu cukicu. No dobro, ne bi se stel mesat, ti platio, ti je busi ;)
 
Član
Njegova tabla, on je busi :D Samo mi nije jasno sta ce mu ta cukica uopste u autu :icon_biggrin:

A Mirjan je vozio 15,6 ak se ne varam, al ovako olaksana kao sto je tepsija sredio, vjerujem da ce ici okruglih 15 bez problema.
 
Član
ovaj auto s minimalnim olaksavanjem, solidnim gumama, podesavanjem prednjeg trapa,igre oko pritiska s gumama i par sitnica ide 14 visoko bez da otvoris haubu motora ;)
 
Aj vidjet cemo, znam momka iz BG-a, registrovan je ovdje, mislim da ima i garazu, al nije bas aktivan koji stalno nesto ceprka po motor (odlican mehanicar) i vozi u Osijeku uglavnom oko 15.0-15.5, ogoljena unutrasnjost, r888 slikovi, sto je cudno, al eto, teska je to sasija, teza oko 100-150 kila od obicnog civica. Npr. drug iz Zupanje 1.4 sasija, b16a2, 160 ks stock, itr izduvna i bregaste, full ogoljen, 14.2 u Os
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top