Citroen c3 Plurial <3

Citroen c3 Plurial <3

Član
CitroenC3p je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
znas i sama da previse sminke nije dobro za tvoju kozu, a i kosa ce ti se prorijediti od cestog farbanja!
sta ono ti vozis?

...hahhaha ! e ovo nmgu da vjerujem ! ja se ovdje prijavim da bi mi momci pomogli kako se srediti ili da mi objasne sta kako xD ...

vladica85 je napisao(la):
Ma odlicna si:cool: a citroen je slab:D

hvala ti . a vjeruj da nie :D bas je jak i brz hah xD

Ne brini se pomoci cemo ti, evo ja imam par prijedloga malo sam u Photoshopu se razulario k osa lanca, nadam se da ti se lajka ;)



Uploaded with ImageShack.us


Ma zezam se...

Ovom autu malo sta mozes uraditi posto je sam po sebi nekako "spesl edisn"...vjerovatno je ovo par stvari koje mozes uraditi da dopickas auto...

-Nastavak auspuha neki lijep kromirani
-felge 15"ske malo jotirane ( sire, sa falcom )
-spustiti bibi sa spiralama
-xenoni ili promjeniti komplet svjetlosne grupe...
EDIT: Obrati se Ligi sa foruma ili ermirEX-u da ti skine stope pofarba sjenilo u crno i poljepi i vrati nazad...to bi bio bingo

Al opet kazem ovo gore je sto mozes promjeniti tek toliko da ga dosminkas, a sad za neke radikalnije promjene budi spremna bacit para i para i onda umjesto kupovat Always sa krilcima, uzimati Sometimes sa zakrilcima ;)
 
Član
lijep autic, pravi zenski... samo stavi xenone odmah, kod mene sestra vozi c3 i ekstra izgleda c3 sa xenonima...
kakve felge,spusti, i mozda neke presvlake u orange/black fazonu... i to je to... moje misljenje, naravno...
 
AnDel je napisao(la):
ko bi rekao, pa izgledas kao da imas 19 :)

btw. sram da vas bude forumasi tako se ne ophodi prema jednoj dami :D
pojedini :)


p.s. back to topic ;)

hahah :D
anDele :D ti si mi izgleda najbolji drug ovdje vv :D

tibor987 je napisao(la):
CitroenC3p je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
znas i sama da previse sminke nije dobro za tvoju kozu, a i kosa ce ti se prorijediti od cestog farbanja!
sta ono ti vozis?

...hahhaha ! e ovo nmgu da vjerujem ! ja se ovdje prijavim da bi mi momci pomogli kako se srediti ili da mi objasne sta kako xD ...

vladica85 je napisao(la):
Ma odlicna si:cool: a citroen je slab:D

hvala ti . a vjeruj da nie :D bas je jak i brz hah xD

Ne brini se pomoci cemo ti, evo ja imam par prijedloga malo sam u Photoshopu se razulario k osa lanca, nadam se da ti se lajka ;)



Uploaded with ImageShack.us


Ma zezam se...

Ovom autu malo sta mozes uraditi posto je sam po sebi nekako "spesl edisn"...vjerovatno je ovo par stvari koje mozes uraditi da dopickas auto...

-Nastavak auspuha neki lijep kromirani
-felge 15"ske malo jotirane ( sire, sa falcom )
-spustiti bibi sa spiralama
-xenoni ili promjeniti komplet svjetlosne grupe...
EDIT: Obrati se Ligi sa foruma ili ermirEX-u da ti skine stope pofarba sjenilo u crno i poljepi i vrati nazad...to bi bio bingo

Al opet kazem ovo gore je sto mozes promjeniti tek toliko da ga dosminkas, a sad za neke radikalnije promjene budi spremna bacit para i para i onda umjesto kupovat Always sa krilcima, uzimati Sometimes sa zakrilcima ;)

hahhahahahha xD
koji idool :D ali ipak smo malo posvadjani :/
aa to za auto svaka ti dala ! :D samo nisam bas sve skontala mslm te neke izraze koristis :R:R ali mi se ipak svidja :D

dado307 je napisao(la):
ziku amine, fin autic, nek bude sa srecom, nisam znao da vozis :)

hehe :D dado .. ekonomska dado ? :D
aa hvala ti :) ma vozim bgmi iima 60 dana i vise xD

Aditas je napisao(la):
lijep autic, pravi zenski... samo stavi xenone odmah, kod mene sestra vozi c3 i ekstra izgleda c3 sa xenonima...
kakve felge,spusti, i mozda neke presvlake u orange/black fazonu... i to je to... moje misljenje, naravno...

pa vjeruj da sam i ja planirala cim pre xenone i presvlake (to moram zbog krova :/) tamo u kiseljaku neke slatke :D
aa hvala ti :)
 
Vjerovatno spustit bibi sa spiralama, i 15ke malo jotirane, to jest jotirane :D

http://www.jkautospares.ie/img-jkirl-l-3018.jpg
 
Uglavnom spirale, ili ti ga opruge, nije nesto skupo, zavisi koja marka :D

http://cgi.ebay.de/TC-Tech-Federnsatz-35mm-Citroen-C3-Pluriel-/350366745934?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item51937c454e

Xenoni 150 maraka, 6000k

Evo i tepihe imas - http://cgi.ebay.de/SCHWARZE-FUsMATTEN-CITROEN-C3-Pluriel-4xEdelweis-/380267018946?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5889ae3ac2

:D

Samo ti je ovaj originalni dihtung skup

http://cgi.ebay.de/Cabrio-Verdeck-Dichtung-Citroen-C3-Pluriel-/250707800292?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item3a5f5970e4

A mozda pusta i dihtung na vratima nekako

http://cgi.ebay.de/Turdichtung-Original-Citroen-C3-Pluriel-linke-Tur-/250709152510?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item3a5f6e12fe

Cijena za lijevu stranu, ista i za desnu :(
 
Član
Pa mozda ne zna djevojka ni sta tacno hoce, uzet ce opruge i na pravi trotoar sjebat karter i onda izletit bruku para za popravku motora? Ne mora se to desiti, al opet auto ce biti tezi za voziti i sl. Trebali li joj to? Moze se srediti i bez spustanja, spustanje je za nekog ko pazi na auto, a zene bas i ne voze tako. A sumnjam da ce joj eventualni dobitak na stabilnosti - ak ga uopste bude, nesto koristiti. Drugo sam ja, ja znam i zasto sam uzeo VTS-a i sta i zasto nesto radim na autu...
 
Znam ba, zezam se :D, nista osobno... Namjerno nisam htio pomenuti te "negativne" posljedice svega toga, ali eto, sumnjam i kada procita to tvoje da ce odustati... Ja bih se dvoumio, koliko god to lijepo i dobro bilo, od ovih nasih cesta mozes samo bolest kakvu dobiti, jer kad se krenes nervirati, pozalis sto si ikada i pomislio na spustanje, em kod nas nema tolerancije da se popnes negdje polahko, i to je jedan minus, em te moze ko spucati otpozati, al et... Nek bita :)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Pa mozda ne zna djevojka ni sta tacno hoce, uzet ce opruge i na pravi trotoar sjebat karter i onda izletit bruku para za popravku motora? Ne mora se to desiti, al opet auto ce biti tezi za voziti i sl. Trebali li joj to? Moze se srediti i bez spustanja, spustanje je za nekog ko pazi na auto, a zene bas i ne voze tako. A sumnjam da ce joj eventualni dobitak na stabilnosti - ak ga uopste bude, nesto koristiti. Drugo sam ja, ja znam i zasto sam uzeo VTS-a i sta i zasto nesto radim na autu...

Koja si ti sovinisticka svinja, to sto je zensko ne znaci da je retard za volanom...ima i muskih retardiranih pa opet ne postoji klisej da smo sakati...

Ko ti zna od pocetnika kad dodje sta zeli, ja tek kad sam dosao na forum mislio sam da je 15 felga ogrooomna i da mi je auto super, sad mi i 17 premalena, auto mi je presporo, preruzno i preamatersko, sa vremenom se razvijas...al opet nisam skrsio karter niti sjebo felgu...pobogu...

A sto ne bi pazila na auto, znam vise zena koje paze auta nego muski, ako nista ne idu petkom 450 milijuna milja na sat i onda sa 130 pod rucnom upada u svoje dvoriste, niti izbija lafete na trotoar jer je prebrzo usao na raskrizje...niti se kurci pred zenskim, niti poteze na semaforu itd itd...

Ne generaliziraj da su muski super vozaci, niti da su zenske topovi...ima nas odlicnih i glupih sa obje strane ;)
 
Top