cestitka ALENU-P

cestitka ALENU-P

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
koji dio ne kontas , reko kad se vratim sa mora da stanem negdje da vidimo kako ide moj auto i njegov. Znamo se upusti se nije provokacija
 
Administrator
Micky je napisao(la):
koji dio ne kontas , reko kad se vratim sa mora da stanem negdje da vidimo kako ide moj auto i njegov. Znamo se upusti se nije provokacija
ma ne to vec ne znam kome odgovaras PEKI ili IGI-ju
 
Član
Micky je napisao(la):
Ti se bas opustio zvacu ti yugoslaviju ehehheeh, haj jos neka te pa cemo se nas dvojica naci da vidimo kako ide ovo ostalo je sporo:D:D:D
Proba ide svakako, meni su kadeti mjerodavni za brzinu moga auta..
Taman i ja da dodjem s mora i ide proba ;).....
 
Član
moze dogovoreno , hehe sa ovim imas sanse ali sa onim sivim sto sam imao ne bi imao sekunde joj jest mi zao sta ga pradadoh isao je bolesno
 
Član
IGY je napisao(la):
A ipak Anel ima 100 KG muzike, srevo tako da nije to isto Edo kao kod tebe, a i ne treba se na to izvlaciti, sta je onda kod mene, ja imam i klimu i servo i 4 vrata i sve na struju i jos nekih zajebancija znaci tezi sam dosta od drugih GTI-a, znaci po tome ispda da gubim 2-3 sec kad se trkam:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:

Ne vadim se ja nit imam razloga, ja vozim 1,3, dok je kod mene bio ni jedan mu nije mogao prici ;)..

Alenu svaka cast, momak se trudi, ulaze u auto i zato jedan veliki RESPECT. Nije jedan od onih koji naspu za 10km i deru itd..
 
Član
IGY je napisao(la):
ja imam i klimu i servo i 4 vrata i sve na struju i jos nekih zajebancija znaci tezi sam dosta od drugih GTI-a, znaci po tome ispda da gubim 2-3 sec kad se trkam:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:

zato ce te Dottore sa osmicom nasibati :icon_biggrin:
 
Član
edo_16v je napisao(la):
IGY je napisao(la):
ja imam i klimu i servo i 4 vrata i sve na struju i jos nekih zajebancija znaci tezi sam dosta od drugih GTI-a, znaci po tome ispda da gubim 2-3 sec kad se trkam:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:

zato ce te Dottore sa osmicom nasibati :icon_biggrin:

ja ipak mislim da je Dottore-ova osmica nabrijana a kod igy-ja je stock (ako ne grijesim) . ipak ima razlike i to treba priznati. Vidio sam kako Igy-jev golf ide sto je za svaku pohvalu. dottore-a sam vidio jednom na street race-u ide sta ja znam. kad vidis dva auta slicne snage ne osjetis tu razliku i kad si posmatrac. treba sjesti u auto i osjetiti to. a sva ova nasa (posmatracka) prica je bezveze. meni licno oba su extra e sad ko je bolji to treba na liniju pa probati.

Moze se desiti da Igy uzme Dottore-a ali i ne mora.
 
Član
8V

Motor: 1781 ccm, 4 cilindra, SOHC 8v, Bosch K-Jetronic sistem za ubrizgavanje goriva, 112 KS pri 5400 obrtaja u minuti, 159 Nm obrtnog momenta pri 4000 obrtaja u minuti

Težina: 920 kg (3 vrata) / 960 kg (5 vrata)

Dužina/širina: 3985 / 1680 mm

Osovinski razmak: 2475 mm

Širina traga (Napred/pozadi): 1427/1422 mm

Felne/gume: 6J x 14" - 185/60 R-14

Kocnice: 239 mm ventilirajuci diskovi napred, 226 mm dobosi pozadi

Performanse: ubrzanje 0-100 km/h za 9.7 sekundi, najveca brzina 191 km/h



16V


Motor: 1781 ccm, 4 cilindra, DOHC 16v, Bosch K-Jetronic sistem za ubrizgavanje goriva, 139 KS pri 6300 obrtaja u minuti, 163 Nm obrtnog momenta pri 4600 obrtaja u minuti

Težina: 960 kg (3 vrata) / 980 kg (5 vrata)

Dužina/širina: 3985 / 1680 mm

Osovinski razmak: 2475 mm

Širina traga (Napred/pozadi): 1427/1422 mm

Felne/gume: 6J x 14" - 185/60 R-14.

Kocnice: 257 mm ventilirajuci diskovi napred, 226 mm diskovi pozadi

Performanse: ubrzanje 0-100 km/h za 8.5 sekundi, najveca brzina 208 km/h

I pored ovih podataka mislim da je Dottore-ov golf brzi od 90% 16-ki.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top