cestitka ALENU-P

cestitka ALENU-P

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jedino ako je navaljao muzike u auto, i jos ima dodatno i servo.. Vidjet cemo ako Alen bude vozio 402 ima ih u septembru dosta, onaj motor je isao 15,5 sec.. Tako cemo znati

Nije to vise moj motor pa da se ja sada nesto ubjedjujem, samo znam 100% da je predobar, a glava mu nije brusena truncice :icon_biggrin:
 
Član
MLaden je napisao(la):
Pričekajte Vi dok Al_Galone nabavi stroj :D

i sadasnji nije los

<embed width="440" height="380" type="application/x-shockwave-flash" src="http://video.tinypic.com/player.swf?file=4lzg29t"></embed>

<embed width="440" height="380" type="application/x-shockwave-flash" src="http://video.tinypic.com/player.swf?file=4leqluc"></embed>
 
Član
@evo pod Burazovim nickom ... Bilo je potezanja, ja sam zadovoljan i istina je da sam bio brži od Anela , doduše malo al' sam bio brži... e sada je druga priča muzika, servo itd .... Od Ipeta ( kadet ) nisam bio brži, tj kadet ide ko lud ( njih trojica , ja sam u autu i bare bare :D ) ...
kod Ede je taj motor bio brži sigurno , ali Edo ti si vozio školjku od 800 KG a mi školjke od GTI-ja...
hehehehe , moram vam priznati da ja ipak vozim 1.8 16V ....
A 2.0 16V znamo kakve su mašine ?!?!

Alen_P
 
Član
evo konačno i pod svojim nickom :icon_biggrin: Ne bih se složio da Anel ne zna voziti, jer ja koliko znam Anel vozi trkalice sigurno 3 godine ( Golf 16V, Alfa 16V itd itd )... Mislim ne bitno je sve, ja Anela i dalje smatram za dobrog vozača i sa veoma brzim autom i ni ja nisam vjerovao da sam toliko napredovao :icon_biggrin: .. Sve i da sam bio sporiji bio bih zadovoljan, jer 2.0 je 2.0 i znamo kakve su posljedice 2L bloka na KR glavu :icon_eek:
 

Eko

Član
jao jesu ovi bmw-ovi spori hehe Al_Galone moras sta brze uzeti :D
a znam ovog peugeota na drugom clipu.. ide pravo dobro, sto se niste s njim malo potezali..

i jel ovo gore pored VF-a potezanje.... fino mjesto , nova cesta... samo se cuvajte drotova :)
 
Administrator
Eko je napisao(la):
a znam ovog peugeota na drugom clipu.. ide pravo dobro, sto se niste s njim malo potezali..

jesi siguran u to sto si napisao, ovaj pug je 1.6 i ne ide nista posebno :icon_eek:
 

Eko

Član
nismo je napisao(la):
Eko je napisao(la):
a znam ovog peugeota na drugom clipu.. ide pravo dobro, sto se niste s njim malo potezali..

jesi siguran u to sto si napisao, ovaj pug je 1.6 i ne ide nista posebno :icon_eek:


onda to nije taj ... mada mi se ucinilo da jeste... jel iz Vojnickog taj pug ?
Ja sam cuo da ima 130 ks cca... i da ide predobro... mozda grijesim ..
 
Administrator
Eko je napisao(la):
nismo je napisao(la):
Eko je napisao(la):
a znam ovog peugeota na drugom clipu.. ide pravo dobro, sto se niste s njim malo potezali..

jesi siguran u to sto si napisao, ovaj pug je 1.6 i ne ide nista posebno :icon_eek:


onda to nije taj ... mada mi se ucinilo da jeste... jel iz Vojnickog taj pug ?
to je taj al je 1.6 i prava je mazga neko te je slagao :D
Ja sam cuo da ima 130 ks cca... i da ide predobro... mozda grijesim ..
 

IGY

Član
Eko je napisao(la):
nismo je napisao(la):
Eko je napisao(la):
a znam ovog peugeota na drugom clipu.. ide pravo dobro, sto se niste s njim malo potezali..

jesi siguran u to sto si napisao, ovaj pug je 1.6 i ne ide nista posebno :icon_eek:


onda to nije taj ... mada mi se ucinilo da jeste... jel iz Vojnickog taj pug ?
Ja sam cuo da ima 130 ks cca... i da ide predobro... mozda grijesim ..
fulio si ti dosta

P.S. Alene svaka cast, a i sam sam vidio deranje tako da znam o cemu se radi.
A ipak Anel ima 100 KG muzike, srevo tako da nije to isto Edo kao kod tebe, a i ne treba se na to izvlaciti, sta je onda kod mene, ja imam i klimu i servo i 4 vrata i sve na struju i jos nekih zajebancija znaci tezi sam dosta od drugih GTI-a, znaci po tome ispda da gubim 2-3 sec kad se trkam:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
Ti se bas opustio zvacu ti yugoslaviju ehehheeh, haj jos neka te pa cemo se nas dvojica naci da vidimo kako ide ovo ostalo je sporo:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top