Cesta kao trkaća pista - Opasne jurnjave po gradu

Cesta kao trkaća pista - Opasne jurnjave po gradu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nadam se da ce se doticni autor txt-a iz veekenda javiti
pa da mu prozborimo koju

a da li smo mi u mogucnosti da trazimo taj poligon sto boki kaze od BiHAMK-a ???
pa da probamo nemozemo nista izgubiti
 

JD.

Član
da imamo 350 poligona i staza ko bi se tamo trkao ? bolje se po gradu ganjat da te vidi vise raje kako si brz :cool:
 
Član
uvijek bilo i uvijek ce biti nocnih dnevnih popodnevnih i svakakvih ilegalnih utrka u svakom gradu i svuda u svako vrijeme
i protiv toga se nemoze ama bas nista poduzeti :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
uvijek bilo i uvijek ce biti nocnih dnevnih popodnevnih i svakakvih ilegalnih utrka u svakom gradu i svuda u svako vrijeme
i protiv toga se nemoze ama bas nista poduzeti :)

Potpis !

kako je to Škoro otpjevao : selo priča Matu ne briga samo konje još brže potjera
 
Obzirom na to u kakvoj drzavi zivimo, saobracaj, odnosno kultura-ponasanje u saobracaju je na ZAVIDNOM nivou...

Treba raja malo da pogleda recimo u Amsterdam, Frankfurt(ono sto sam ja vidio) ili bilo koji drugi veci grad u EU petkom-subotom... u pravom smislu DIVLJI ZAPAD... A sve se k'o fol nama iscudjavaju...




















:123:
:lol:
 
Član
rinaldo je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
uvijek bilo i uvijek ce biti nocnih dnevnih popodnevnih i svakakvih ilegalnih utrka u svakom gradu i svuda u svako vrijeme
i protiv toga se nemoze ama bas nista poduzeti :)

Potpis !

kako je to Škoro otpjevao : selo priča Matu ne briga samo konje još brže potjera

bola ful gas i samo po boku :) ta vidis da su gore naveli golfove i kadete da ugrozavaju sigurnost u prometu nisu za bmw nista pricali hahha
 
Administrator
ma sta ste digli frku ne vidim nista da je autor izmislio, sta zalite demantovati :icon_question:

ovo o ruletu i 20000 nagrade je stara tema i to je samo copy/paste i to jos niko nije ni demantovaop ni potvrdio, al ne znaci da nije bilo i takvih opklada
 
Član
nismo je napisao(la):
ma sta ste digli frku ne vidim nista da je autor izmislio, sta zalite demantovati :icon_question:

ovo o ruletu i 20000 nagrade je stara tema i to je samo copy/paste i to jos niko nije ni demantovaop ni potvrdio, al ne znaci da nije bilo i takvih opklada

upravu si...
stvarno neznam sta ste digli frku uvijek je bilo trkaca po gradu koji jedva cekaju da se potegnu sa nekim i ja kad sam sa jacim autom uvijek se potegnem sa nekim i tako ce uvijek i biti..
 
nit imamo stazu,nit mjesto za okupljanje,potezanje,tako da jedva cekam da se neko nade ispred mene,da bi ga vidjeo u retrovizoru,pa cu se morat svrstat u divljanere medugradskim cestama,u gradu je normala:cool::D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top