Cesta kao trkaća pista - Opasne jurnjave po gradu

Cesta kao trkaća pista - Opasne jurnjave po gradu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bit će jurnjave po gradu i da ima 100000 staza, manje, al svejedno.. u HR ima staza, al ima i snimaka sa po 200+kmh po avenijama... i uvijek će i bit
 
Član
RedLine je napisao(la):
Pa lako je debilima samo pisu kako se ''trkaci '' trkaju,ok ima dosta ovih wannabe golf trkaca koji divljaju po gradu ali kada dodje 402 nigdje ih,protiv sam trkanja po gradu ali mora se potregnuti jedan semafor hehe,i da ministri seru i vlast,pa sto ne naprave neku stazicu i eto i njima biznis i gradu sigurnost,ali ne bolje organizovati seljacku koridu!!!!:icon_mad:

najjaci ;)
a sto se tice texta dijelim misljenje s ostalim :D
 
Član
Divljaka ima i bit ce to je tacno i protiv toga sam al ovakvim textovima stvaraju negativno sliku na bilo kakvo okupljanje po gradu gdje je normalna raja dosla da se druzi i nis vise,netko ce procitat clanak ovakvog tipa i gdje god vidi par skupljanih auta uredjenih reci ce eno skupljaju se da divljaju e bas iz tog razloga bi na neki nacin trebali pokusat to donekle demantovat ...:icon_confused:
Nesto slicnog tipa u negativnom kontesktu je dijelom i prikazivano u emisij kerozin pa je narod stekao pogresnu sliku o street raceu pojedinm izjavama neinformisanog voditelja ....:icon_rolleyes:
 
Član
ma budala i krivih drva nikad nece nestat!
Djaba staza i sve kad iz licnog iskustva znam da ljudi koji nemaju veze s tuningom i trkama divljaju bezveze po gradu potezuci se Obalom 150-180 kmh ne razmisljajuci da mu moze iza tramvaja izletiti pjesak ili kociti neko auto a on nema sanse da stane...(i to su obicno auta od 15 000- 50 000 KM pa cak i vise
 
Član
Ima istine u ovoj priči , živio sam par godina u Sar. tada sam vozio Hondu prelude 4ws i često kad stanem na semaforu susretnem raspoložene dečke koji turiraju ali toga će uvijek biti i neizvijesnost se nemože izbjeći ali sigurnost treba tražiti tj , tehnički pregled vozila bi trebao biti rigorozan da gore navedena stara auta nebi bila potencijalna opasnost pri većim brzinama pa kad smo ispravni ko voli nek izvoli , svako odgovara za svoje postupke,
:123::123::123:
 

JD.

Član
a sta bi vi konkretno demantovali ovdje ?

da nema trka ?

da nema krseva s kojim se papci trkaju ?

da ne voze mrtvi pijani ?

da ih ne hvata radar na 150+ ?


u tekstu su razdvojili one sto divljaju i one sto isto tako napucavaju auta ali se malo drugacije ponasaju na cesti i to je sasvim posteno jer ljudi opcenito cim vide napucano auto odmah sviju u isti kos trpaju
 

IGY

Član
trke u gradu se ne mogu izbjeci
sta hocete sad recu da u Mostaru nema nocnih utrka a imaju pistu par km od grada :icon_question:
 
Član
Nije toliko dramatična situacija koliko je predstavljeno,mislim da je dosta površno obrađena tema.Jedino je sramota što su samo 93 auta ove godine isključena iz saobraćaja zbog tehničke neispravnosti,a taj bi broj trebao biti 100x veći.Ne znam kako ih nije stid objaviti takav podatak,eto vidi se koliko oni brinu za sigurnost !
 

sUx

Član
na ovo cu se samo nasmijati ko u nadrealistima

GROHOTOM SE SMIJEM :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
na jednom drugom forumu se rasplamsala thema nakon sto je ponovo neko spucao u rasvjetu na magistrali. svima "tamo" su za to krivi ilegalni trkaci sa jakim kolima. neko cak navede prijedlog zabrane jacih automobila od 1.2 za pocetnike, no.. te noci je zapucao srebreni fiat punto 1.2 u banderu. e jest mi bolid..

licno se mogu samo nadovezat na sUxOv komentar

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Ova tema je previše smiješna :D rekao bi čovjek to opasni ljudi sve, to se velike pare u tom svemu vrte, ma nema...priča ko u filmovima :lol: a stvarnost nešto sasvim drugo od ove priče!Nek se oni za početak pobrinu za krševe koji prolaze tehnički uredno svake godine pa će onda manje baviti se glupostima!
 
Član
Ma samo seru bezze....pored svega sto se desava..nije to ni s od strasno...raja se poteze i stara auta i sve ali opet globalno nema nekih problema...ovo u ovoj prici je sve prenapucano i nema veze sa realom...
Kad malo se ode u neku zapadnu zemlju onda vidis kakvih sve budalastina ima...mi smo super..nas hebe samo sto smo kokuzna drzava :D puna lopova
 
Član
ima i u hrvatskoj toga na bacanje, nije to samo kod nas... U svakom vecem gradu gdje ima vise traka ce toga bit.. Potezanje od semafora do semafora ok, ali sad divljanja neka u punom prometu ne.. I sto je neko objavio sramota 93 auta, da imalo rade svoj posao to bi bilo 9300 ili 93000...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top