bummm u djete..

bummm u djete..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas šetam sa curoom po gradu..Gužva da vam nemogu opisatii,stranci dosli za praznike..i sad jednosmjerna ulica sa dvije trake..i ima pjesacki prelaz,normalno ogranicenje kao u svakom gradu 40km/h,i sad desna traka covjek stao da prede zena sa dvoje djece(stranci su iz njemacke mislim),jedno djete 4-5godina drzi za ruku a drugo starije(9godina) normalno ne drzi za ruku i ispred nje je jedno 1m..
i odjednom covjek se izbaciva iz kolone po gasu,vec je bio mozda na 60-70km/h,i kad je vidio djete poceo je kociti,al klizavo i nemoze stati ii bum u nju..i odbaci je odmah na trotoar..strasno je izgledalo...
mati kad je pocela vristati..aajj meni sve u prsima:icon_sad:,ajj..strasno vjeruj te mi..nedaj boze nikome..
Al nebi to meni bilo cudno da taj sto je udari nije POLICAJAC..
AUTO JE GOLF 2,I UNUTRA POLICAJAC..
izlazi on iz auta i kazee pa nisam vozio brzoo..
odmah mu rekoh "ma nisi,ogranicenje 40km/h,a ti isao preko 20km/h od ogranicenja" a on sutii..
Mater mu jebemmm...Djete zavrsilo u Kantonalnoj Bolnici Bihać..
Nisam infoormisan kako je...:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
najgora su mi dijeca u saobracaju.... piiiih uvije kontam da ne izlete..... sto se tice policajaca voze abnormalno... boli ih ***** kolege ih stopaju.. zali boze dijeta
 
alll uvjek trebas imati na umu gdje pise ŠKOLA OPREZ,PJESACKI PRELAZ ITD..al najzad po gradu toliko voziti..razumio bi ja da je to bilo negdje drugoo..al grad gdje nikad nevozim preko 50km/h
 
Član
1998. godine je mene auto udarilo. Vehabija me neki udario Oper Rekordom. Krenuo lik u dzamiju na dzumu, a u hitnu me odvezao neki lik s BG tablicama. Na sudu su njega proglasili krivim jer je isao iz pravca Azize Sacirbegovic i skrenuo prema Zeljinom stadionu i odjednom promjenio smjer i krenuo preko tranzita. Imao blazi potres mozga, 4-5 koncica sto su mi sili glavu, lijeva strana modra bila od udara, sjeban mi lakat bio. Od tada imam ceste glavobolje :icon_sad: A ni auto nista bolje nije proslo :lol: Slomljen far, iskrivljena hauba :lol: Lik nikada nije nazvao da pita kako sam. Jeben je osjecaj :icon_confused:
 
Početnik
e, murijas je kreten, ali mati... mati je posebna prica! pa gdje ce pustit dijete metar ispred nje!!!!!! preko pjesackog!

valjda je majka ta koja treba da bude odgovorna i da se brine za dijete, upravo i vise zbog toga sto treba biti razumna i znati, sa svojim godinama iskustva, da su vozaci sve losiji i losiji, da ne staju na pjesacki i ne paze!

strasno! jadno dijete!
 
Član
obadvoje krivi, a ni mala niej neduzna....do 9 godina trebala bi bolje paziti preko pjesackog...nadam se da bude sve oke...
 
Član
Nisu aparati skupi sad.200 km i slikas sve redom bio kriv ili ne.Kasnije nek se dokazuju sa slikama bili oni zandari ili ne.
 
Član
ajdin_ze je napisao(la):
Nisu aparati skupi sad.200 km i slikas sve redom bio kriv ili ne.Kasnije nek se dokazuju sa slikama bili oni zandari ili ne.

ne znam sad na koga mislis da slika ti kao ucesnik u nesreci ili kao prolaznik..ako je kao prolaznik okej slikas mada ne vjerujem da iko zeli da se povlaci po sudovima kao svjedok..a ako si kao ucesnik vjeruj mi nije ti do slikanja..ni na kraj pameti :/
 
nema moj jarane u onom trenutku slikanja,ajj..strasno je izgledalo..pa meni nije bilo do slikanja a kamoli materi il vec kome...boze sacuvajj..al valjda je djete dobro..tako danas cuo:icon_smile:
 
Član
nista cudno ,mene je 2004 udario nacelnik policije i bio je 100 % kriv jer je bio pijan 2,8 promila u krvi i vozio je preko 80 km/h
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top