Brza posta

Brza posta

Član
ko se ljudi razumije u ovo..trebam nesto kupit iz kozarse dubice i brzom postom bi mi lik poslo..
e sad..nesto mene strah toga..kako to ide..strah me da necu biti sjeban..il sta tak..
svi savjeti dobro dosli..HVALA
 
BHT Ovisnik
to je najsigurniji nacin sto se tice slana,kada paket primis,platis ga i to je to,nemas problema nikakvih,ovako da ides busom trazi koji bus,kada,te onda kako novce,ovako jednostavno ti dođe na vrata,pola min posla i to je to,slao/primao sam bar 40x,nemas problema :)
 
Član
A da li je problem ako je posiljaoc neprovjeren, ako roba ne bude ok, moze li se vratit?
Mislim da se i toga trebas bojati?
 
Član
Merrro je napisao(la):
A da li je problem ako je posiljaoc neprovjeren, ako roba ne bude ok, moze li se vratit?
Mislim da se i toga trebas bojati?

pregledas dali je to sto si trazio ako jest ostavis ako nije nemoj primiti i gotovo
 
BHT Ovisnik
upravo tako,uglavnom 100% sigurno i z ajednog i za drugog,mrzim na piku kada nađem nesto pojeftino pa nece da salju brzom postom,nemate razloga za strah,u slucaju da ti saljes,a roba ti bude unistena/ostecena i sl. oni ti isplate stetu u iznosu navedenom u vrijednosti posiljke
 
Član
Ja sam nedavno dobio dijelove za motor iz Zivinica preko brze poste...covjek donese paket na adresu ja pregledao dali je sve uredu i dali su tu svi dijelovi ja njemu pare on meni dijelove i kraj price tako da se nebi trebao brinuti oko tog :icon_biggrin:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ne treba,ako ne valja robu vrati samo plati prijevz za vracanje robe

znaci ak ne bude uredu to sto mi posalje ja placam samo vracanje...ili placam i sto je doslo..
ovaj mi kaze da je 25KM do tuzle ovo sto trebam dobit..e sad ak ne bude dobro..jel placam samo 25 ili 50..u oba smjera..
I HVALA PUNO STE POMOGLI.. :)
 
BHT Ovisnik
dostava ti je inace 11,70km,samo je fedex i euroexpres skuplji za koju marku,neznam sta saljes,al do 10kg svi su ti 11.70km dostava,zavisi kako se vi dogovorite,ako je on rekao da placas dostavu platit ces i ako vracao,ako on placa dostavu ti ces platiti samo ako vracao,al vjerovatno ce biti sve uredu :)
 
BHT Ovisnik
kao sto si i poslao,npr. danas je ponedjeljak,ti posaljes paket,sutra (utorak) je paket u mene,prekosutra(srijeda) dostavljac ti donosi novac od naplate kao sto je dosao po paket koji si poslao,barem tako bude u cityex-u,neke moras cekati koji dan vise,al se je to sigurno :)
 
Član
Za najmanje 2 dana dobijes novac :) ali mislim cak da je 24 vip najeftinije neznam tocno... sve je to tu negdje
 
Top