Brza posta? Kako to sve funkcionise?

Brza posta? Kako to sve funkcionise?

Pitanje je jednostavno , zanima me da li ja smijem kad dobijem paket pred njima da otvorim i ako ne bude to sto sam narucio da vrate na adresu ili kako to ide sad tacno? kakva su pravila?
 
Član
naravno, moze ti poslati sta hoce...... i ja se dvomim da nesto narucim, pa me hastra da me neko ne izlevati...
 
BHT Ovisnik
mozes,ja uvijek provjerim ako nisam siguran;)
kazes mu da saceka sekund da vidis jel sve ured,jer ako nije samo vratis nazad i platis postarinu,barem ja tako u cityexu uviejk pitam
 
mislim glupo mi ono znas momak stavi ciglu u paket a ja je moram na nevidzeno preuzeti , ja sam cuo da je moguce otvoriti paket prije nego platis , samo ako platis a bude unutra nesto sto nisi uzeo da si ga onda popusio , al dok ne platis mozes i vratiti i gledati sta je unutra
 
ma zeza te ja otvorio a nisam platio i vratio postu jer nije sve bilo OK to mi se desilo prije 2 mjeseca pa ti zbog toga i govorim nisam lud da placam nesto sto mi ne treba ;)
 
Član
nema sanse da unistis i otvoris ambalazu... i da vratis.... ako ti se nesvidja... ko snosi troskove.. logisticnko odnosno ovo preduzece sto ti je dostavilo nece sigurno
 
ma ja ba , malo mi je momak suhveli sa pika , nema dojmove a dila bruku stranih auta udarenih , tacnije djelove za njih , culi smo se telom momak nekih srednjih godina pa ne bih da platim nesto ljevo

nije fazon u tome ne svidja fazon je da li je opste to to razumijes , valjda mogu otvoriti i reci vrati nazad nisam ovo trazio i platiti troskove postarine
 
znam na koga mislis iz Gruda lik nebih ja s njim poslovo a ti kako hoces
znam ga licno radio kod njih prosle godine povjerenje 0
 
Član
to mozes, tvoja postarina itd, jer je neko mora platiti, au tom slucaju si ti......mada ima uvijek komplikacija.... ja sam na pocetku mislio da neplacas nikakve troskove... znaci mozes otvoriti pod uslovom da platis postarinu.. a to ti je cca 12km do 5kg tezine unutar bih
 
Član
Pa nigdje veze da moras preuzeti i platiti pogresnu robu,naravno ako je placanje pouzecem!Znaci,posiljalac te smije izlevatit kako hoce,a ti to moras platiti :icon_evil:
2 puta sam vratio robu,i platio sam postarinu u rikverc samo zato sto je momak iz euroexpresa stvarno korektan i ne bih sa njim da se koljem...a inace bih i ja ciglu poslao nazad,umjesto para... :icon_biggrin:
 
Top