Brza posta? Kako to sve funkcionise?

Brza posta? Kako to sve funkcionise?

Početnik
mokeBass je napisao(la):
nemozes, moras prvo platiti... znaci 100% tacna informacija....ucim to na fakultetu:D:D:D

Treba jos da ucis :cool:

Neki dan sam ja dobio felge iz Tuzle preko brze poste, CityEx....i vozac mi odmah rece, evo pogledaj Boga ti odmah, ako nije to to, da ih vratim...znaci, provjereno moguce, i jedino logicno..platis postarinu i to je to ;)
 
pa da zato mi je bas bilo cudno kad je bass rekao da ne smijes , moze mi znaci muda za bubrege poslati a ja moram platiti , ebo postarinu nije neka kradza bolje to neko se zeznuti
 
Član
ne niste procitali sta sam dopisao, smijes ako ces platiti postarinu.... narucivao sam i ja stvari cak prko grane, znam kako ide
 
Član
pa na to sam mislio..... znaci ako otvaras ambalazu, placas i postu... u tome je stvar..... uvijek provjeriti...npr moze ti covjek mrtvCA poslati a ti ga ono hladno primis....
 
Bogami ja otvorio a postarinu nisam platio i nazovem posiljaoca naseg Taxi-Bara i vratim im robu i to je to dao vozacu cenera na kafu jer selik skroz sjebo dok me naso izgubio 2 sata pogrijesio mjesto i skretanje
 
Član
ma zavisi i od firme, do firme, al po nekoj logici ako ti raspakujes proizvod, znaci on fakticki nije vise zasticen, znaci taj proizvod se moze ostetiti... e sad nije mi jasno ko to nadoknadi... dragon druze ti svakkao provjeri ako budes narucivao, ako bude pogresan proizvod vrati, ako treba platis ako netreba jos bolje... radi mi drug u 24vip ili kako se vec zove pa ako hoces mogu ga pitati kad ga vidim
 
BHT Ovisnik
ja sam prije radio s 24vip,prvi put kad sam slao dvd portable,slao ga clanu zex iz banja luke,kraljevi su ga odpakovali valjda tamo,vidi li sta je i koliko love i zovu me,daju mi i vise novca da im prodam da ne salju:lol::lol:
cityex najpoudaniji i najjeftiniji,sve mozes;)
 
Ja sam ima mozda 2 mjeseca putem cityexpressa dobio branik za auto. Sve po propisu. Nisam ni morao odmotavati paket jer sam znao sta je unutra. Sve je to do prodavca...Neko ce ti podvaliti neko je ipak posten. Do sada me niko nije zajebo
 
Top