Bruh na gumi problem ?!

Bruh na gumi problem ?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Eh ovako, interesuje me jel neko imao iskustva sa ovim problemom, dakle izbocina na gumi tzv "bruh" jel moguce to napraviti, sta kako ?

pozz
 
.nOKe je napisao(la):
Eh ovako, interesuje me jel neko imao iskustva sa ovim problemom, dakle izbocina na gumi tzv "bruh" jel moguce to napraviti, sta kako ?

pozz

jel ta guma na siroj felgi :icon_question::icon_question::icon_question:
ako nije puno velik vozaj se bilo je to i kod mene, a ako se bas primijeti mijenjaj gumu
 
Administrator
error_xp stvarno nema smisla... u svakoj temi pricas gluposti i offtopicaris... je li to samo da nabijas postove ili sta:icon_mad: stvarno nema smisla.... samo spammas po tudjim temama i pljujes druge:icon_mad::icon_mad:

a sad:icon_exclaim:
 
Legend
hvala greendevil

2error, armin i pioneer molim vas da ne spamate forum i javljate se na teme o kojima ne znate odgovore.. pazite se sankcija..

ako jos neko zna, neku metodu da se rijesi bruh na gumi molim pomoc.. uskoro i slika "izbocine"..
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
error_xp stvarno nema smisla... u svakoj temi pricas gluposti i offtopicaris... je li to samo da nabijas postove ili sta:icon_mad: stvarno nema smisla.... samo spammas po tudjim temama i pljujes druge:icon_mad::icon_mad:

a sad:icon_exclaim:

Sorry na offtopicu, ali i meni je je ovaj xp error spamao po temi, čak je nekad i naporan, samo nek se zna, i nek modovi vide šta će sa njim...
 
Član
Odes vulkanizeru da skine gumu udari malo vecu fleku iznutra da ojaca obraz gume da konci ne pucaju
dalje i onda ce taj bruh biti manji a i osiguran i obavezno je stavi nazad
Tako se prije radilo jbg.
 
to je sigurno bila guma na siroj felgi razvucena, jest ono lijepo pogledat al nevalja to brzo se sj*e guma od toga
tu gumu mozes ojacat kako ti je Muris napisao al nije preporucljivo za velike brzine
 
Početnik
i ja sam cuo da se to moze rijesit,jedan vulkanizer mi pricao,imaju neke posebne fleke koje se lijepe i koje su posebno ojacane bas za te stvari,kad se zalijepi ojaca to mjesto i vise nema te izbocine na gumi,

najbolje ti je otici do nekog vulkanizera i on ce ti sve objasnit,a rijesenje postoji 100%..;)
 
Član
najbolje je drug da ti kupis gumu....mislim rijesenja kao sto muris kaze ima al opet brzina i grijanje gume moze dovesti do pucanja...;)
 
Član
a drug dobro si otvorio temu,,,i ja to imam na jednoj zadnjoj gumi,,,vozim tako godinu dana i nemam problema,,al opet mi malo nesigurno ipak se radi o gumi...ne moze se to nepraviti mislim moze se ojacavati al opet je vizuelno 'gutavo' pa i ja trazim gume da mjenjam...185/55/r15...pozz
 
Član
meni se desilo pred početak ljeta na prednjoj gumi, isti dan je prebacio nazad da mogu 'sigurno' vozit do vehabije (prema kiseljaku), kod njega kupio gumu u fenomenalnom stanju za 20 km, par kilometara nazad kad sam krenuo prema Sarajevu u malom autoservisu (zab sam kako se zove) svratio, tu mi zamjenili gumu, provjerili itd za 10 km i spokojno se sav sretan (prezadovoljan!) vratio kuci (čak je i šara gume skoro pa ista kao i na ostale 3) :icon_biggrin:
 
Član
ja sam ima takvih problema sa prednjom.naletio na trotoar i jbg.treskalo mi u volanu i mora je mjenjat.nijedan majstor to nije htio pogledat.mislim da ces morat novu kupovat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top