Brcko 22.8.08.,probno okupljanje

Brcko 22.8.08.,probno okupljanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
odgovorio sam ti na pm vec druze da nisam bio na netu od juce ujutru,uglavnom sori jbg sto ne vidje ranije poruku!

poslo sam ti broj za ubuduce ;)
 
Član
neka treba okupljannja ali da se pocnei druzenje izmedju gradova,kod nas je u modrici u subotu bilo super.a pozvani ste svi da dodjete sledecu subotu u 21 00 iza sportske dvorane na druzenje.pozz
 
Član
ev kad bude okupljanje iduce ja cu doci iz travnika.. al nek bude negdje blizu da nebi zalutao :lol::lol::lol:
 
kako stvari stoje nece kod nas jos dugo nista biti,mislim ja stalno ljude nagovaram,ali nazalost nisu svi istih interesa kao ja.jedan je na faksu pa ne moze,drugi je u njemackoj,treci je otisao za zg raditi,cetvrti prodo auto,etc,etc,uglavnom ne znam kad cemo opet.

@elma:javim ti sve ako bude sta;)
 
Član
kod nas nemate brige sutra okupljanje pocinje u 20h,pa dodjite , ako neznate gde sportska dvorana(hala) iza nje na poligonu se odrzava,neznam kako da vam objasnim.pitajte nekog kad udjete u grad ili neznam mogu vam dati broj pa da es javite kad dodjete u modricu.pozz
 
Član
a da mi smo uspeli resiti sa opstinom da nam da odobrenje za okupljanje,tako da nas nemogu rasterati,ja i Dejanovic smo organizatori.javi te se
 
cek,ovo okupljanje je veceras,ha?

hmmm,ne znam ,sumnjam da cemo doci,nisam ni s kim nista dogovorio,a auto mi trenutno nije u najboljem stanju,tako da ne smijem ici na dalji put,ali na sljedece okupljanje ako nece ostala klapa,docu ja sam;)
 
Član
nije problem za sledece okupljanje biti cete obavesteni na vreme,a sad u subotu se odrzava Veliki STREET RACE party u modrici tj kod nas,sve informacije su na forumu ovde.pogledaj i dodjite
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
kako stvari stoje nece kod nas jos dugo nista biti,mislim ja stalno ljude nagovaram,ali nazalost nisu svi istih interesa kao ja.jedan je na faksu pa ne moze,drugi je u njemackoj,treci je otisao za zg raditi,cetvrti prodo auto,etc,etc,uglavnom ne znam kad cemo opet.

@elma:javim ti sve ako bude sta;)

jbg stari, bolje onda da ne bude, jer ako svi dodju a ti ih moras moliti, je** takvo okupljanje... ja bar mislim da kod nas dolaze radi toga sto to vole...

nadam se da cete uspijeti...
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
kako stvari stoje nece kod nas jos dugo nista biti,mislim ja stalno ljude nagovaram,ali nazalost nisu svi istih interesa kao ja.jedan je na faksu pa ne moze,drugi je u njemackoj,treci je otisao za zg raditi,cetvrti prodo auto,etc,etc,uglavnom ne znam kad cemo opet.

@elma:javim ti sve ako bude sta;)

jbg stari, bolje onda da ne bude, jer ako svi dodju a ti ih moras moliti, je** takvo okupljanje... ja bar mislim da kod nas dolaze radi toga sto to vole...

nadam se da cete uspijeti...
 
hval,ali kad nema zainteresiranih sta se moze!

nego eto da napisem ovdje,ko god bude dolazio/prolazio kroz brcko nek mi se javi slobodno,tu sam stalno bar u iducih godinu dana jer obnavljam godinu,stoga evo moj broj
063/983-182   Feel free to call ( sto bi se reklo:))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top