Brcko 22.8.08.,probno okupljanje

Brcko 22.8.08.,probno okupljanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bilo je dobro, samo je Erol kao i po obicaju "kenjao",tj.druge pali, lozi da izvode karafeke, a on prvo sto je skolski parkirao seada, a drugo nije ga ni upalio:))
Al ajd, dokazao sam mu da ga c klasa i po gradu more obletiti:)pored svojih 1500kg:) nja nja nja:)
Sad je vidio show, koji je popracen kamerom...
Boga mi, moje gume su pravo zadimile, al et bit ce valjda sponzora za gume:)
evo moj snimak:
http://www.youtube.com/watch?v=mq99D_Zgzvw
evo snimak bimmera:
http://www.youtube.com/watch?v=ZxpM8lCFQAA
 
a vidim i na jubit se postavilo,lose ba ovo na klipovima izgleda,bas razocaravajuci,i ne vidi se dim,uzivo des' puta bolje.

nego sta cu ba ja sa prednjom vucom,u rikverc? bezze,nit cu zapaliti gume nit ista,samo se obrukat.

a u gradu nema sta obiso si me na ravnini onoj gdje je mojih 75 ks jednostavno premalo za tvojih 120,ali te na krivinama stizem uvijek,na jednoj te cak i obiso,buahahahha! nemoj sad "nisi" :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
a vidim i na jubit se postavilo,lose ba ovo na klipovima izgleda,bas razocaravajuci,i ne vidi se dim,uzivo des' puta bolje.

nego sta cu ba ja sa prednjom vucom,u rikverc? bezze,nit cu zapaliti gume nit ista,samo se obrukat.

a u gradu nema sta obiso si me na ravnini onoj gdje je mojih 75 ks jednostavno premalo za tvojih 120,ali te na krivinama stizem uvijek,na jednoj te cak i obiso,buahahahha! nemoj sad "nisi" :D
ne, nego ispao sam fer prema tebi,vidio sam da si se prije mene izbacio da zaobilazis, a da sam htjeo mogao sam dodati gas i preci lijevo....i obici...
al tad smo ja i dane pricali,pa nije trkanje ni bilo fazon,al se on uvjerio kako i tebe i bimera stizem na pravcu od lezecih pa na dalje!!!
al ne bitno to:) bitno da je dobro bilo...

e da suti bolan, ne spominji krivine, ja i kalic, smo po krivinama isli bez esp i asr, i u svakoj krivini gdje smo mogli pokusavali smo zabacivati:)))
onaj tvoj lega dane pisnuo hehehhe:lol:
 
bizi ba,vidio sam ja na klipu,hos se na trotoar popet,hehe,nego sta stalno spominjes taj esp i asr,ja ***** imam,jedina elektronika abs i servo ( a moze i bez toga sto se mene tice).
nego,to za fer ne fer,bio sam i ja kad si me obilazio tamo kod parka,mogo sam ko dugalic ne pustat te da se ubacis,pa bi fino zalijepio i nidje te,ali sam bio FER:)

hehe,nego sto velis,bilo je kul i trebamo iduci petak opet,ajd ba nemoj zajebavati,daj budi u brckom sad u petak,ajd,ajd,ajd,ne budi pizdaaaaa.

i da,nek se zna,pratio sam 3.0 bimmera,reci ljudima sad:)
 
Član
Kakav ba trotoar???o cemu ti?? ahaaa to kad sam pored parka zadriftao:)) hehehe, to je adrenalin kriv, hehehe.Brzina uopste nije,jer nisam isao ni 20Km/h, a za esp i asr...lahko je tebi, vidio je Dane kad je iskljucen i u krivini samo stisnem gas, pocne me bacat zadnji kraj...zbog tog ti govorim!
Znam da si bio fer:) hehe,nije meni ni bio cilj da te zaobidjem, nego dane hajd hajd gas obilazi...hehe de te clipove postavi da vidim:))
A to da pratis BMW 3,0d, vidio sam po gradu si ga pratio....A ja cu ti rec nesto, pored toga, sto sam vas obojicu sa 2,0cdi na startu do 100 ostavio(tj bio prvi), na malejziji sam pratio bimmera bio mu u gepeku cak i na 200!!toliko smo vozili, nismo vise, smetalo par auta...ali sam ga pratio dok je ubrzavao cijelo vrijeme do 200!!!iznenadjen sam od mog dizelasa:)

a u petak ne merem jbg:))
 
e ***** te ja (sto ne's u petak)

cuj nisi me htio obici,nego dane navalio,aj pa jesmo li se rejsali ili nismo:)
nego zaboravi ti reci,neki dan se potrka sa dugalicem,nisam znao da je on,aj sto me cojk ostavio,jebo teeeee,kasnije stao malo s njim tam kod binga,pitam ga sto ne dodje na okupljanje,kaze niste zvali,dao mi broj pa cemo ga zvat iduci put.nego kod njega 2.5 benzinjara,ide ko ludo,a prodaje ga,7000 trazi bez muzike.puno trazi jbg,a 92.g i jos ga je on izjebo (SIGURNO:))
al lud lik,nije sad koliko ste ga vi nahvalili,al je ludji od vecine.ma da je meni samo jace auto,vidio bi on:), 'ta cu ja 75 ks,a on 200 skoro :(

nego,AJDMO U PETAAAAAAK,DONT BI PUSI!
 
Član
vidi problem je u tome, sto ja imam i u petak i u subotu ispit....i to u subotu ujutru u 8...tako da nema sanse.... A za dugalica, bolje ti je nemoj s njim,al hajd...Ma njeg sam zvao prosli put on dosao i vidio si njegovu reakciju,kako sam i ocekivao...Nije on bas za ta okupljanja i to,al et zvat cemo ga opet.pa cemo vidjet...

A ti si prava pusi, nisi nista izveo,tako da imas zabranu odrzavana meetinga 2sedmice:) hehe
 
i dalje tvrdim,honda bi sa tih 120 ks koje ti imas letila,a mecka...hm!
:D

heh,zeza! nije losa mecka,ide,al mi je najprivlacnije sto je rwd :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top