Brcko 22.8.08.,probno okupljanje

Brcko 22.8.08.,probno okupljanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
heh,evo i mi se malo okupismo,nije nas bilo nesto previse,jedva desetak,ali za prvi put nije lose;)
slabo "tjunera" bilo,vecinom "stokače",heh!

(ove HR slike u thumbovima sam stavio zbog almina (coca-cola nick) te laze (laki-grcica nick) da ih mogu sejvat u punoj rezi)

Babo organizator sa zvjerkom ibizom:lol:





i dalje jos par slikica (nismo se bas lijepo parkirali,ali jbg:))






















/img156/dscn5667ix7.jpg/1/w800.png















to je to!
iduci petak opet!
dakle,ako slucajno ko bude u blizini,petak,19 sati,parking kod gimnazije,dodjite,bit ce nas valjda i vise iduci put!;)
 

S84

Član
fino fino... dobro je evo konacno zazivili i drugi gradovi osim sarajeva.. drago mi je vidjeti da se nesto deesava..i mi u zenici pokusavamo da provucemo sto vise ljudi i da to postane neko standardno okupljanje..

sretno vam!
 
Član
S84 je napisao(la):
fino fino... dobro je evo konacno zazivili i drugi gradovi osim sarajeva.. drago mi je vidjeti da se nesto deesava..i mi u zenici pokusavamo da provucemo sto vise ljudi i da to postane neko standardno okupljanje..

sretno vam!

bice u zenici,sljedece HEFTE:icon_biggrin:
 
tenkiju,tenkiju!

a eto malo smo krenuli,nije bio neki spektakl,cisto druzenje i upoznavanje,samo da iducu put bude i vise ili bar isto:lol:

davore ocekuj nas iduci mjesec u doboju,nagovorit cu neke da idemo ili sam dolazim :)
ali to znaci da cete se i vi nama morati oduziti:D :)
 
Član
nemas frke NIKAKE :_D:D:D hehesamo nam dodjite a o detaljima se dog u modrici ako budes srry za OT
 
Početnik
fino, nas trojica iz kaknja pa nikako da se okupimo, trebalo bi otici onda u zenicu, isti smo kanton, valjda smijemo..
 
Član
Oggy je napisao(la):
fino, nas trojica iz kaknja pa nikako da se okupimo, trebalo bi otici onda u zenicu, isti smo kanton, valjda smijemo..

u zenicu ste uvijek dobrodosli,nisam ni ja nikako bio na ovim okupljanjima al cu bit u cetvrtak aBd;)
 

S84

Član
Oggy je napisao(la):
fino, nas trojica iz kaknja pa nikako da se okupimo, trebalo bi otici onda u zenicu, isti smo kanton, valjda smijemo..

ja sam pisao i zvao da su svi dobrodosli kakanj, travnik i sta ti ja znam..ko god je blizu a ima zelju nije problem.. nek mi se javi na PM broj telefona ovo ono i nek dodje.. svi dobrodosli !!! sto nas vise to bolje samo nek se druzimo
 
Davor_ je napisao(la):
nemas frke NIKAKE :_D:D:D hehesamo nam dodjite a o detaljima se dog u modrici ako budes srry za OT

u modricu cu garant doci,ali nije jos sigurno jer mi odmah sutradan u 8 sati u tuzli ispit vrlo vazan,ali vidjet cu jos,ko zna.:D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
nemas frke NIKAKE :_D:D:D hehesamo nam dodjite a o detaljima se dog u modrici ako budes srry za OT

u modricu cu garant doci,ali nije jos sigurno jer mi odmah sutradan u 8 sati u tuzli  ispit vrlo vazan,ali vidjet cu jos,ko zna.:D

ma aj ba nemoj da se glupiras da se upoznamo i dog za medjugradske posjete nas i vas a i sta ti je vaznije skola ili auto jebemu
 
Član
Oggy je napisao(la):
fino, nas trojica iz kaknja pa nikako da se okupimo, trebalo bi otici onda u zenicu, isti smo kanton, valjda smijemo..

nemoj tako,ja neki dan bio kod tebe,sto nisi sliko?:D
trebali bi onda jednom u ze,blizu je
 
Član
Eh evo i ja da se javim... Kao sto sam i Erolu vec rekao, za prvi put nije uopste lose bilo...Trajalo je preko sat vremena okupljanje, i stvarno nije uopste bilo dosadno, cijelo vrijeme je bila "neka" prica...Doduse malo neko nagrdi japance, pa se Erol poklopi hehe.
Jos gore od svega je da je Erol prije mene krenuo sa mettinga na par sekundi, pa nije vidio show koji sam izveo, a kojeg je on dugoooo cekao:)) Al ono sto se ceka bude najsladje:)

Erole problem je ovoliko ljudi opet skupiti, a jos gore vise ljudi... Sljedeci put ce vjerovatno i onaj drugi Kalic sa Mercedesom doci...Sta ja znam uspio sam neka 3auta skupiti, i da bit ce i Calibra 1,3 heheh sljedeci put....
Ali eto ako nam ne uspije svakog petka, kao sto je i mozda previse, barem ja toliko ne mogu, jer budem u tz... ali eto nije uopste lose ni svakog drugog petka....

Potrudit cu se opet da sto veci broj rejsera pozovem....Toliko od C klasice:))))
pozdrav

P.S. Zoka i Cobo i vi ste iz blizine, mogli biste i vi doci!! Isto tako Vlado, i ne znam tacno ko jos ima iz Brckog... Znaci svi ste pozvani, da se druzimo, malo zezamo, pricamo, razmjenjujemo misljenja itd...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top