Bosna i Hercegovina 4-belgija 2

Bosna i Hercegovina 4-belgija 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:cool::cool::cool:
hajmo BOSNO BOSNO hajmo HERCEGOVINO. to nasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:cool:
 
svaka im castt..srcee mi lupaa kad su zabijaliii..uhhh...
znam neke momke koje sam licno upoznaoo...jedan mi je i rodak, Senijad sam upoznao ovako dode kod nas Kladusu, a golman 2 Nurkovic Adis mi je rodak...

samo naprijed:cool::cool::cool:
 
Član
ohooo nurkovic ti rodjak?:icon_biggrin: pa adjer dolazi u travnik kod nurkovica pa da idemo na kafu;)
a u travniku ludilu ev sad ja dosao citavo vrijeme kroz grad budalesanje..milion auta..zimare sam maltene skroz zapalio:icon_cry: al vrijedilo je!!!! 4:2!!!!!
 
vrijeme je vise da nam dovedu kakvu ozbiljnu reprezentaciju, postalo je dosadno, s kime god da igramo u zadnje vrijeme preko 3 gola damo.. :cool:

kaze dzeko: mi ih čekamo u srijedu da im zabijemo još nešto. :lol::lol:
 
elmir je napisao(la):
ohooo nurkovic ti rodjak?:icon_biggrin: pa adjer dolazi u travnik kod nurkovica pa da idemo na kafu;)
a u travniku ludilu ev sad ja dosao citavo vrijeme kroz grad budalesanje..milion auta..zimare sam maltene skroz zapalio:icon_cry: al vrijedilo je!!!! 4:2!!!!!

Nurkovic rodak da,da al zao mi sad vas ode on u Malorcu najvjerovatnije..
Jesi li vidio Passat onaj u njega??:D
 
elmir je napisao(la):
naravno:D:D a nek ide ahh bolje mu je tamo milion puta...meni je bas drago;)

trebao je on ranije ici,al jbg ona nesreca ga zajebala..Ovdje kad smo igrali na turniru padne zajebano i ruku slomii..al hvala bogu vratio se..
 
Početnik
meni je seniad ibricic rodjak..imam njegov dres orginal i privjesak na kljucevima...

picture043d.jpg


picture042x.jpg


eh dres na pranju prljav...jebiga bila utakmica prkjuce..heheh nek smo mi pobjedili..olleeeolleoleoleeee..

Pa brate ja gledo na alternativnoj..onaj komentator je lud...haha:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top