Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

Hehe ma salim se...ja mislio ti nedas da je okite zbog onih ostataka od selotepa...a bas je prelijepo izgledala u koloni...
najsira:lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

svidja mi se, super Nermine, jednostavno, nista napucano, ali auto je uredan i super izgleda ovako spusten. Moze li klinac da spava sada mirno nazad u voznji, trucka li losem putu? :D
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

SašaCRX je napisao(la):
svidja mi se, super Nermine, jednostavno, nista napucano, ali auto je uredan i super izgleda ovako spusten. Moze li klinac da spava sada mirno nazad u voznji, trucka li losem putu? :D

nije toliko ni neudobno,mala je razlika jer je bora teska sama po sebi i svojom tezinom ne da da auto puno skakuce,ali to mi i na neki nacin povlaci problem sa sobom sto ga nemogu vise spustiti jer kada je prenizak onda prilikom velikog sabijanja amortizera udara poluosovina od stabilizator,stavio sam gumene prstenove koji malo ogranicavaju sabijanje do te tacke ali ipak kada naidjem na vecu rupu onda ipak malo kucne,ali i tome cu stati u kraj ugradnjom stabilizatora od V6 modela jer je drugcije konstruisan i prolazi ispod poluosovine i ona je nemoze udarati prilikom prelazenja preko rupa...inace se nebi trebalo desavati,ali zbog toga sto su je ovaj Kit inace za "udobnije spustanje" i meksi je,a ne za neke "driftking" voznje :D :D
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

jest sminka nema govora:cool::cool:
dobro osvjetljenje na playeru, slagat ce ti se sa unutrasnjoscu:icon_smile:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

drugar je imao takav...podesavanja mali lilion a zvuk ubijaa :cool::cool:
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

hvala ;)
Prezadovoljan sam,ima tri izlaza za pojacalo napona po 5V,svaki se izlaz moze pojedinacno podesavati,snage je cini mi se 4x24wrms i to jako kvalitetnog zvuka, a sto je najbolje sminka je prava,hehe..
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

Dobar player strasno, dajdza je imao ovakav u autu ali su mu ukrali. Nek' je sa srecom :cool:
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

beZZa je napisao(la):
Dobar player strasno, dajdza je imao ovakav u autu ali su mu ukrali. Nek' je sa srecom :cool:

kakva slucajnost ja sam svoj bas u sarajevu ukrao,hehe :D

Salim se,ovaj je stigao iz inostranstva u autu koji je moj tetak uvozio,pa sam slucajno naletio na njega,ali opet nisam imao toliko srece jer je prije desetak dana stigao golf4 sa Rockford fosgate HU i kupi ga covjek jos dok je na labudici bio zajedno sa playerom :icon_cry:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

A druze svaka ti cast Bora je predobra,extra felne,fina boja auta nemam rijeci ozb.
Sretno u daljnim radovima i tebi :)
 
Top