Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

Ma ništa ne valja , bezveze :D:D:D Et malo da te nebi urekli , he he ;)
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

jutros sam zavrnuo jos jedan krug,jbg.nevalja kada covjek zna da moze jos nize,onda i prenisko izgleda visoko...

evo danas jedna sa svadbe...


malo sam i haubu glacno nigrinom,po drugi put :icon_smile:
 
Početnik
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

bora je jednostavno perfektna,tako "jednostavno" a tako perfekt,stvarno kapa do poda kolega, :cool:
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

Sarajlic je napisao(la):
bora je jednostavno perfektna,tako "jednostavno" a tako perfekt,stvarno kapa do poda kolega, :cool:

cuj perfektna,nemoj to nikada vise reci,moram dosta uraditi na njoj da bi bila skoro pa u pola pefektna...ovo sto sam ja do sada uradio je kao kada naucis teoriju a neznas prakticno...
felge moram ofarbati da bi bile u tamam kombinacij i imaju par grabnica na sebi,ima par ostecenja na laku od leda ili zenskog manevra po parkingu :icon_mad:
folije ce se morati na dva stakla raditi ponovo ali posle odmora...itd...ja sam svasta stavio ali nisam to ukomponovao da bi bila picikato,znas na sta mislim...slicno kao kada je triza nabacio front od alfe,dok nije prelakirao bilo je kao kada obuces papuce na carape,tu je to ali nije to to... :lol:

hvala ipak,ali drzi kapu jos na glavi,kada budem zavrsio spast ce sama ;)
 
Početnik
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

nekad je manje vise,sto u tvom slucaju je tacno 100% :icon_smile:

po meni ;)
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

Hvala ;)
znas kako je covjeku kada mu dijete zavrsi sa cetvorkom,a on zna da bi mogao da bude odlican samo da je malo vise ucio...Eee tako je kod mene :lol:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

odlicno izgleda uzivo, kad smo te neki dan vidjeli u prolazu, bas je moc ;)
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

bit ce ona petica, u to ne sumnjam, a ja se ovog prednjeg fronta ne mogu nagledati, kako si ubo maglenkama jebo ti sebe,, meni je to jedan od naj detalja na tvom autu:cool::cool:
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

nermin suljagic je napisao(la):
Hvala ;)
znas kako je covjeku kada mu dijete zavrsi sa cetvorkom,a on zna da bi mogao da bude odlican samo da je malo vise ucio...Eee tako je kod mene :lol:

Po meni je najbitnije da zavrsi skolu :) ocjene nisu uvijek pravilo da je nesto savladano kako treba. :)
 
Član
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

Vidjena bora ispred opstine, okicena ko mlada, zauzela mjesta ko tri auta :lol::lol::lol:
Stvarno predobro izgleda.....
 
RE: Boriant Night blue...LOW FAMILIA...

dario20 je napisao(la):
vido sam te danas u doboju exstra izgleda bora:cool::cool:

jel ispred ambulante,vidio sam i ja tebe ali trazio sam vatrogasni dom pa sam bio zauzet,hehe
hvala na lijepim komentarima kolege ;)

melvin je napisao(la):
Vidjena bora ispred opstine, okicena ko mlada, zauzela mjesta ko tri auta :lol::lol::lol:
Stvarno predobro izgleda.....

hehe,nisi dobro vidio,bora je bila jedino auto u svatovima koje nije bilo okiceno,posto nisam htio da se penjem po njivama sa autom nisam ni stigao na predvidjeni parkig ispred mladine kuce,tako da nisu djevojke okitile,hehe
 
Top