Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: BORA BORA

Ako si u prilici i mogucnosti da ih uzmes uzimaj jer felge odlicno izledaju jer sam ih i ja vidio na nekoj cetvorci u Bihacu isto su 19" bile u pitanju :cool::cool:
 
RE: BORA BORA

moram se ispraviti,sad sam vidio i momak je u sarajevu...
a nije mi jos nista odgovorio za njih,bojim se samo da mi nisu malo povelike,mislim ipak 19"...
 
RE: BORA BORA

M A R E X je napisao(la):
ja sam gledao i 20" na cetvorci tako da :) :) :)

nije probelm namontirati felge,problem je u odrzavanju auta....vidim da vecina u oglasima 19" mijenja za manje,zasto li???
pa zato sto se nemogu namijenjati selena i krajnica,o drugim stvarima da nepricam...

ali sve se da trpiti za ljepotu,pa ako bude srece uzimam sebi abd min. 18-ke...
 
Legend
RE: BORA BORA

kad je JD utrpao 18" na astru gtc 1.4, mozes i ti 19ke na boru sigurno, a pitaj koliko je on Boze dragi kugli, krajnica zamjenio.. ista je prica bila i kad je on stavio felge, pa je sve normala..

po meni je ova prica cista glupost, u vezi kugli krajnica i slicno, sve ti je u tome koliko pazis i kako vozis auto.. moras biti svjestan da ces na 19kama biti relativno ogranicen sto se tice voznje auta, zbog profila morat ces pazit na svaku rupu na cesti, auto ce dosta biti kruce, ali sta je tu je..

sretno u svakom slucaju, pozz
 
RE: BORA BORA

pod ono "ostalo" sam bas na to mislio,ponasanje auta,upravljivost,potrosnja itd. jer nije mala stvar preci sa fabrickih 205 55 16 na 235 35 19,to ce svako skontati...
a sto se tice JD-a,on koristi auto za kuliranje po gradu i za povremene "momacke potrebe"( :D zivio sexać u autu)...dok ja moram paziti da mi prilikom tuninga ostane malo "lufta" i za potrebe u domacinstvu...
ali nije to neka prevelika stvar ako sjebem felgu od rupu kupit ce hadzija drugu,pa me nece bitno kociti :lol:
 
Član
RE: BORA BORA

vozis dijete u obdaniste/skolu, na 19-kama :D

ipak je to family wagon, bolje da imas nesto vise mesa na gumama ;)
 
Početnik
RE: BORA BORA

de ako si u mogucnosti kupi,i nek stoje za okupljanja,za kuliranja gradom...i sve super ugl bit ces pojava..a every day nabavi nesto normalno i sve ok
 
Legend
RE: BORA BORA

ono sto sam htio reci je da napravis neki kompromis, i da skontas sta hoces, i dokle mozes ici extremno.. lako je meni, jdu, sto ti kazes gdje se auto koristi samo za neke odredjene stvari hahahha, ja bih.. na tvom mjestu mozda prije ganjao neke 17 ili 18 ali soroko drama, nekih 9-10j mislim da bi to bila bolja varijanta nego 19ke..
 
Član
RE: BORA BORA

.nOKe je napisao(la):
ono sto sam htio reci je da napravis neki kompromis, i da skontas sta hoces, i dokle mozes ici extremno.. lako je meni, jdu, sto ti kazes gdje se auto koristi samo za neke odredjene stvari hahahha, ja bih.. na tvom mjestu mozda prije ganjao neke 17 ili 18 ali soroko drama, nekih 9-10j mislim da bi to bila bolja varijanta nego 19ke..

Mudro zboris! :cool:
 
Legend
RE: BORA BORA

sta mislis za ove ?
http://www.pik.ba/artikal/369820/felge-17-5x100-i-odstojnici-5x100/
 
Član
RE: BORA BORA

M A R E X je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
ono sto sam htio reci je da napravis neki kompromis, i da skontas sta hoces, i dokle mozes ici extremno.. lako je meni, jdu, sto ti kazes gdje se auto koristi samo za neke odredjene stvari hahahha, ja bih.. na tvom mjestu mozda prije ganjao neke 17 ili 18 ali soroko drama, nekih 9-10j mislim da bi to bila bolja varijanta nego 19ke..

Mudro zboris! :cool:

Vece je opterecenje siroka/teska felga nego "velika" s tanjom gumom....
 
Top