Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Legend
RE: BORA BORA

opterecenje za sta ?
ako mislis na kugle,krajnice,lezajeve spone itd itd.. prevazisli smo da tu nema pretjeranog opterecenja, sve zavisi koliko cuvas auto..

pricamo o tome kako bi auto bile "vozljivije" na 17 sa gumama /45 nego na 19kama gdje bi morao trpati /35
 
Član
RE: BORA BORA

Je, mislio sam na opterecenje na auto. Ma i to ti nije neko pravilo, opet zavisi od tacne dimenzije gume i felge na koju bi to islo, ja bi i pak radije uzeo nesto tipa 225/35/19" za to auto nego razvlacio recimo 225/45/17" na 10 jota, isto, ako ne i gore od ove prve varijante...
 
Legend
RE: BORA BORA

kako kome bgm.. ja kad sam stavio 16ke na auto, 7j bilo je puno gore sto se tice "lupanja" i osjecaj u voznji je puno drukciji nego na 15kama 8j, moguce da sam ja to sebi umislio, ili tako nesto, al znam da je razlika u velicini bila bas problem..

opet je bora tdi poprilicno "jaka" tako da sumnjam da bi bio problem, jer su cak i fabricki dolazile 17ke na tim autima (ne samo na GTI/GLI) vec i sa jacom opremom na TDIu..

Kako god, sretno
 
Legend
RE: BORA BORA

ev jedne fine felgice, praFo :)

http://www.pik.ba/artikal/348217/felge-i-gume-235-45-zr-17-i-255-40-zr-17/#sta=slike
 
RE: BORA BORA

Lija je napisao(la):
de ako si u mogucnosti kupi,i nek stoje za okupljanja,za kuliranja gradom...i sve super ugl bit ces pojava..a every day nabavi nesto normalno i sve ok

kupim sebi za 1000Km ficu i ofarbam ga pink drecavo i bit cu pojava na okupljanjima,hehe
ako bi ih uzimao uzeo bi ih da mi budu od 15 Aprila do 15 Oktobra.. jer nemam toliko novca za kuliranje,jbg..to bi bilo najboje kad bi mogao... :icon_smile:

.nOKe je napisao(la):
sta mislis za ove ?
http://www.pik.ba/artikal/369820/felge-17-5x100-i-odstojnici-5x100/

nisu mi ove nesto,rije bi roljno distancere od 3cm na svoje i eto ti sirine..a nebi ionak 10j stavljao,puno burazeru...taman je 8-8,5 na neke 18...ali samo blac i silver ili stagod nenormalno(falcare po mom design-u)
 
RE: BORA BORA

i te tvoje 17" su predobre, moj ti je savjet da sačekaš zimu i onda biraš na pik-u koje ces uzeti...samo lakapo i tako ces sad na oz jos malo...;)
 
RE: BORA BORA


ovako b izgedale 19" na mom(priblizno)

milanelo je napisao(la):
i te tvoje 17" su predobre, moj ti je savjet da sačekaš zimu i onda biraš na pik-u koje ces uzeti...samo lakapo i tako ces sad na oz jos malo...;)

bas tako,ne bjezim ja ni od 18" ali da su po mom ukusu...zato cu sacekati da nalete kakve do aprila imam vremena...



evo jos nesto sto mi se jaaaako dopada,i sto cu 99,9% raditi na autu...farbanje plastika na motoru u bež boju...

 
Legend
RE: BORA BORA

eo naletih na jos jedne fine

http://www.pik.ba/artikal/431922/brock-235-45-r18-5x100/#sta=detaljno

izgledaju mi posiroke..
 
RE: BORA BORA

fine su brock fele,uvijek su mi se svidjale...malo samo da skontam imam li gdje pojeftino nabaviti 225 45 18 gume jer nebi isao sire od 225 ica,izuzev da su 19-ke...jbg. po kishi i nasim cestamaq sirina nije neka dobra varijanta...
hvala na trudu drug ;)
 
Legend
RE: BORA BORA

nista druze. bila je kod nas bora prije nekoliko godina, na ovim brock bas ubica, isto su bile cini mi se 8 i 9 ili cak 10j, bas dobro cuce na njoj, siva mozda ima neko slike sa raceova.. pogledat cu ja malo pa ti postavim, da vidis kako cuce na njoj..
 
RE: BORA BORA

zelim sad da naletim na kakve fele koje mocno izgledaju kad se krece auto pri maloj brzini,ono za kuliranje hehe..
mislio sam prvo uzeti kakve hromirane,ali mi nekako odudaraju od moje boje auta,pa mi je sad pala odluka na kakve kao sto su moje ali samo u vecoj dimenziji...ove brock su prelijepe i ako bi skontao sta s njima farbao bi ih u antracitnu-matt boju,i rubove bi ostavio u ovoj sivoj ili ih polirao...trebaju mi lijepe kulir-fele...

Jer znas kako se kaze....sto sporije vozis,duze te gledaju...
 
Legend
RE: BORA BORA

razumijemo se :D
mogu se ove fino ispolirati, da gori

sta mislis o onoj varijanti, ispolirani falcevi i neka drecava boja, sada je to in :D

29782_387389839725_367360459725_3702838_2728287_n.jpg


a ovo malom:D
190-vw-boxenstop-2010-teil-2-september-bilder-tuning-vw-audi-seat-skoda-deep-flyerso.jpg
 
Top