BodyBuilding materijal

BodyBuilding materijal

Član
Jako dobra knjiga. Mada sam 80% vježbio već radio, ali uvijek se nauči nešto novo :cool: Film bi se moga večeras pogledati :icon_biggrin:
 
Član
za Dragona;
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=npG06Jx7Wjg[/video]

priznaj da si narkoman! :D
 

OmO

Član
Evo da se i ja upisem u ovu temu :D
Prije 1 i po' godinu prestanem trenirati fudbal i krenem u teretanu. Imao sam kako se kaze "dobru podlogu" jer sam radio sklekove, trbusnjake, trcao i sl. Trenirao sam neka 4 mjeseca i prestanem ici zbog obaveza. Visok sam nekih 174 i imam oko 60kg, sama definicija na meni :D Poceo sam ponovo prije 1 mjesec da vratim malo kilaze i snage..
 
Član
OmO je napisao(la):
Evo da se i ja upisem u ovu temu :D
Prije 1 i po' godinu prestanem trenirati fudbal i krenem u teretanu. Imao sam kako se kaze "dobru podlogu" jer sam radio sklekove, trbusnjake, trcao i sl. Trenirao sam neka 4 mjeseca i prestanem ici zbog obaveza. Visok sam nekih 174 i imam oko 60kg, sama definicija na meni :D Poceo sam ponovo prije 1 mjesec da vratim malo kilaze i snage..

po tvom opisu ispadas da si ovakav

ekrem%20jevric%20cvjetic.jpg

hahahhaa
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
@serialgf hvala za ovu knjigu,morat cu prepravit program vjezbi ;)

imam jos toga mali milion programa i svega ali mi zao da stavljam jer je ovaj forum popriicno otvoren ,a to sam sve sam pisao . Ne bi volio da neko moje radove iskoristava i da crpi nesto za sto sam se ja trudio.
 
Član
Ma teretana je viša nauka, i prehrana također. :icon_biggrin: Arnold je reko "Djeca piju mlijeko, odrasli pivo" :lol:
 
serialgf je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
@serialgf hvala za ovu knjigu,morat cu prepravit program vjezbi ;)

imam jos toga mali milion programa i svega ali mi zao da stavljam jer je ovaj forum popriicno otvoren ,a to sam sve sam pisao . Ne bi volio da neko moje radove iskoristava i da crpi nesto za sto sam se ja trudio.

druze ako imas imas jos ovakvih slicnih knjiga posalji nam linkove na pp,(koga interesuje naravno),ne moras to svoje ako ne zelis...meni je ova knjiga odlicno dosla,jer sam mislio ako je vjezba za jedan misic,da ga pogadja u cjelosti,ali sad znam da ide po segmentima i po tome kombinujem vjezbe za odredjeni misic :cool:
 
Član
Uh, mrsko mi i pricati o ovome koliko sam se nacitao knjiga, nagledao dokumentaraca itd itd pa cu samo ovako fiknut koji klip zaebancije radi :D

E da, tvrdoglavi, pogledaj dokumentarac Milos Sarcev-Secrets of the Pros a onda ti ne bi bilo lose malo baciti pogled i na serijam Muscle&Fitness (takodje ima vjerovatno na netu download), dobro bi bilo i od doriana yates-a seminare ako kapiras engleski, strasno korisne savjete dijeli... et :D

A ovo malo motiva za sutrašnji odlazak u gym :D

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/U4g8rvQVZa0?version=3&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/U4g8rvQVZa0?version=3&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>






EDIT:

Dragoneeeeeeeee, kako leđa ? :D

govorio si mi za neke poteskoce kad smo se vidjeli za privjeske davnoooo pa jel' se stanje popravilo ?

i jesi li jos dole kod bosmala ? :D
 
Nista drug nema tu popravka al su malo ojacala , nisam dole skoro godinu dana vec a i ne treniram evo nekih 7mjeseci pa moram opet poceti dok sam se navikao na novo radno mjesto jeb ga
 
Top