BodyBuilding materijal

BodyBuilding materijal

sad ste me zbunili...velike grupe misica su grudi,ledja i noge jel tako? ja radim pon-grudi,sri-noge,pet-ledja :icon_question:
i kako ja sad radim 2 velike grupe za jedan dan :icon_rolleyes:
 
Član
Aservis nije ti ovo nesto uredu, lik na prvoj slici prije treninga ima max 90 kg a na ovim zadnji bar 15 kg vise...
misici su tezi od sala...
 
Član
GaRGa
Nije, ovo je defka odrađena kako treba, na ovim slikama gdje je dobra definicija tu je koža jako tanka, jako malo sala ima, organizam nemože dugo biti u ovoj formi znači ovako izrezani.....a da bi se ovako izrezali on je teži najmanje 10kg prije rezanja...

Znači priča obično ide ovako ljudi krenu sa dizanjem tegovima nabiju 5..10...20 kg i raja veli gle je se razvalio vako nako...obično te osobe nerade kasnije defku da je odrade ostalo bi jedno 5kg od one gore dobijene...al onda nebi izgledo krkanski i to mu nije to :) i definicja bljak fuj :) definicja je teža od dobijanja mišića, komplikovanija ishrana, kardija ko u priči a to mnogi nevole...valja paziti ako prenaglite odoše mišići papa...ishrana malo goriva a puno se trči troše kalorije stvarno je hausss...

punisher
postavio sam taj link par postova prije...
 
Član
punisher
postavio sam taj link par postova prije...
[/quote]

nisam ga vidio na dnu posta dole :D:D

evo mi kolege sto se seka malo vise oko toga

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/422128_376803532339149_100000285165920_1447717_49743191_n.jpg :cool:
 
Član
aServis je napisao(la):
GaRGa
Nije, ovo je defka odrađena kako treba, na ovim slikama gdje je dobra definicija tu je koža jako tanka, jako malo sala ima, organizam nemože dugo biti u ovoj formi znači ovako izrezani.....a da bi se ovako izrezali on je teži najmanje 10kg prije rezanja...

Znači priča obično ide ovako ljudi krenu sa dizanjem tegovima nabiju 5..10...20 kg i raja veli gle je se razvalio vako nako...obično te osobe nerade kasnije defku da je odrade ostalo bi jedno 5kg od one gore dobijene...al onda nebi izgledo krkanski i to mu nije to :) i definicja bljak fuj :) definicja je teža od dobijanja mišića, komplikovanija ishrana, kardija ko u priči a to mnogi nevole...valja paziti ako prenaglite odoše mišići papa...ishrana malo goriva a puno se trči troše kalorije stvarno je hausss...

punisher
postavio sam taj link par postova prije...

Pa 90% ljudi samo masu i radi, zato ne može ni potrčati, a kamoli šta više.
 
Član
Pa 90% ljudi samo masu i radi, zato ne može ni potrčati, a kamoli šta više.
[/quote]

nek svak radi sta voli i hoce, ima sa mnom 5 momaka, koje boli briga za plocice i to, on voli da moze pojest 50 palacinka i popit gajbu pive na dan i da moze dignut 200 kg bendža i on sretan :lol::lol::lol: cisti idiotizam ali tako je kako je ;)
 
Član
@zlajaaa , 50 KM svaki dan kad hoces, 40 KM 3 puta sedmicno kad hoces, 40 KM svaki dan do 4 sata (dobar termin kome se slaze sa vremenom jer je najmanja guzva), 35 KM svaki dan od 20:30 - 22:00 .... ne sjecam se ako ima jos sta u cjenovniku...
 
Član
Cega se sve covjek nece nacitati ovdje to nije normalno i apsolutno svako sebi daje za pravo da laprda i bude expert u svemu :icon_smile:
 
Član
Ja bi da pričamo malo o ishrani i suplementaciji jel to je najvažnije...kako se vi organizujete..tu ima više probelema, naći jeftino a kvalitetnu ishranu, i naći vremena da se jede jel ipak nije lako 6-7 obroka tokom dana ugurati..i još pri tome da budu bb obroci....koji vam je plan?
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Cega se sve covjek nece nacitati ovdje to nije normalno i apsolutno svako sebi daje za pravo da laprda i bude expert u svemu :icon_smile:

hajde ti nama imenuj nekoga ko ovdje laprda pa da ljudi mogu argumentovano da se brane ,a ne potkopavati temu ko grom iz vedra neba.
 
Top