BMW X5 3.0i Sport Paket

BMW X5 3.0i Sport Paket

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
allroad je napisao(la):
a trazis felge sa onog novog X5 ?
mala je razlika nije velika
a na 4.4i ti dodju 4 rore (jedino u novog 4.4 su pljosnate) a pljosnate su ti na 4.6is i 4.8is ;)
nego koje je godiste ne mogu nikako skontat ? :D
inace X5 moj omiljeni SUV (al od nedavno poslije Range Rover-a :D ) imao sam prije 3-4 godine sivog 3.0i 2001 godiste al je bio manual i nedavno smo dovukli 2004 iz amerike i on je manual sa 6 brzina... nismo htjeli automatica nikako jer ovaj manual ne prelazi 12.7l/100km
cuvaj ga drug :cool:

malo su ljespe one sa novog i vece su , moj je 2004 god
uvezo sam ga iz svicarske , auto je zvijer , ne trosi puno uopste
meni se vise svidja automatik, ko ce saltati one brzine stalno hhe e
ovako lagano gospodski :) ubacis ga u SD i ide kao motor , nevjerovatno..
sa 90L benzina predjem 700km , to je bas solidno, neki se cude sto ne ugradim plin, ja mislim da stvarno nema potrebe ..
 
Super Moderator
Emporio je napisao(la):
allroad je napisao(la):
a trazis felge sa onog novog X5 ?
mala je razlika nije velika
a na 4.4i ti dodju 4 rore (jedino u novog 4.4 su pljosnate) a pljosnate su ti na 4.6is i 4.8is ;)
nego koje je godiste ne mogu nikako skontat ? :D
inace X5 moj omiljeni SUV (al od nedavno poslije Range Rover-a :D ) imao sam prije 3-4 godine sivog 3.0i 2001 godiste al je bio manual i nedavno smo dovukli 2004 iz amerike i on je manual sa 6 brzina... nismo htjeli automatica nikako jer ovaj manual ne prelazi 12.7l/100km
cuvaj ga drug :cool:

malo su ljespe one sa novog i vece su , moj je 2004 god
uvezo sam ga iz svicarske , auto je zvijer , ne trosi puno uopste
meni se vise svidja automatik, ko ce saltati one brzine stalno hhe e
ovako lagano gospodski :) ubacis ga u SD i ide kao motor , nevjerovatno..
sa 90L benzina predjem 700km , to je bas solidno, neki se cude sto ne ugradim plin, ja mislim da stvarno nema potrebe ..

ma kakav plin drug... joj sta je puta bila svadja oko potrosnje auta i ja stalno govorim kako BMW malo trosi al djaba ;)
X5 eno i prvi a ovaj drugi mi trosili 12,7 litara pa 325i i to automatic mi trosio 9 litara a po gradu 12 al hajd ne bitno ;)
uglavnom super auto i ako nadjes te felge bit ce jos bolji ;)


P.S. a zvuk... po meni najbolji :D
 
Član
dobar BMW
samo sredi nastavke za auspuh


koliko dodje KM-ova registracija i osiguranje ???
mozes i na PM


a i potrosnja je OK skroz


jesu li skupi za odrzavati ?
koliko dodje redovan servis u ovlastenom...?
 
Član
jedan u nizu mojih omiljeni auta:D

za felge vidi u hercegovini-grude po otpadima i ako nema moze se sve kod njih narucit;)
 
Super Moderator
miki321oc je napisao(la):
dobar BMW
samo sredi nastavke za auspuh


koliko dodje KM-ova registracija i osiguranje ???
mozes i na PM


a i potrosnja je OK skroz


jesu li skupi za odrzavati ?
koliko dodje redovan servis u ovlastenom...?

registracija minimum 700 ili 800 :D
potrosnja je extra ja ti garantujem ako kad budes X5 uzimo uzmi benzinca (po mogucnosti manual) ne dizela jer i dizel isto trosi ;)
a za odrzavat je puno skuplji nego tvoje auto al i visa je klasa :D

a i on ce ti isto potvrdit :D
 
Član
koliko puno, ne bih automatik nikako

vidim napisao si negdje da si vozio X5

ako znas odprilike koliko je redovni servis
ulje i filteri ...
 
Član
probaj i manual i automatic..vidjet ces da ces uzeti automatic.Sto se tice goriva diesel definitivno.,ako gledaš koliko ti je servis vjerujem da gledas koliko ti troši a benzinac ti zna požderati malo progooglaj i pitaj ljude koji ih voze,u specifikacijama za X5 3.0 piše da troši 17.4/10.0/12.7,to znači da u stvarnosti trosi jos više...Sto se tiče brzine 3.0i 0-100 za 8.5 ide maksimalno 202 km/h dok dizel ove godine 2004 ide oko 210 a ubranje mu je 8.3 ispravite me ako griješim.Vozio sam 4,4 i znam kako pije;)
 
Super Moderator
ulala je napisao(la):
probaj i manual i automatic..vidjet ces da ces uzeti automatic.Sto se tice goriva diesel definitivno.,ako gledaš koliko ti je servis vjerujem da gledas koliko ti troši a benzinac ti zna požderati malo progooglaj i pitaj ljude koji ih voze,u specifikacijama za X5 3.0 piše da troši 17.4/10.0/12.7,to znači da u stvarnosti trosi jos više...Sto se tiče brzine 3.0i 0-100 za 8.5 ide maksimalno 202 km/h dok dizel ove godine 2004 ide oko 210 a ubranje mu je 8.3 ispravite me ako griješim.Vozio sam 4,4 i znam kako pije;)

joj joj :D
drug imo sam dvije X5-ice (sad je jedna kod tatinog druga koji skupa sa njim drzi firmu) obe manual a isto tako sam imo i BMW-a 325i koji je bio automatic.. uzitak jest al manual manje trosi i servis je jeftiniji ;)
a to da trosi 17... nidje veze prije ce 3.0d potrosit tako... imo sam ja range rover-a sa istim tim motorom i trosio 13 litara (uzmi u obzir da je malo tezi) al znaci ni X5 dizel nece puno manje potrosit... isto tako imo sam i prijatelja koji je imao X5 3.0d i prodo ga.. a zasto ? trosio mu 17 litara :icon_question:
ovaj benzinac nama nikad nije preso 12.7 litara ;)
a te preformanse su isto tvornicke... 200km/h nabije bez problema... pi*kin dim... 220-225 smo mi vozili ;)

a drug ne znam tacno kolko te servis izadje al je sigurno duplo skuplje nego sto ti platis... javim ti ako saznam nije problem ;)




:icon_exclaim: pokvarismo covjeku temu jebo te :lol:
:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top