BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: --BMW ///M Tehnic-- Update 24.08.2009

.nOKe je napisao(la):
hahahaha
ma e*o hyundai (kad je to bilo auto :p :p) - sala :icon_smile:
extra bi mu cucale ;)

:icon_mad::icon_mad::icon_mad: Pazi kako se salis!!!!:lol:
 
Član
RE: --BMW ///M Tehnic-- Update 24.08.2009

Ljudi svaki artikal ima svoju cijenu i svog kupca... prema tome...

Nemojte bacat komentare da je nešto skupo, ako vlasnik misli da toliko vrijedi onda toliko vrijedi... nemorate kupiti niko vas ne tjera...

pozdrav.
 
Član
RE: --BMW ///M Tehnic-- Update 24.08.2009

Cujj auto snova :lol::lol:
Pa da ti kazem i nije mu bas to auto snova,isto kao sto npr ja volim Eclipse i aBd planiram da mi to bude slijedece auto,ali auto snova mi je Toyota Supra..prema tome snovi su jedno ,a mogucnosti i realnost nesto drugo. A svako auto do sada smo vozili ne duze od pola godine-godinu.
 
RE: --BMW ///M Tehnic-- Update 24.08.2009

:icon_exclaim: Molim vas bez pisanja suvisnih komentara...Sto antrax rece svaka roba ima svog kupca itd...:icon_exclaim:
 
RE: --BMW ///M Tehnic-- Update 24.08.2009

Vidjeh na Marketu da ga prodajete, pa šta bi :icon_question: vidim i neka rasprava bila oko toga al fali postova pa nisam u toku...
btw. sve hoću da kažem, pa nikako :D švabe ovo pišu M-Technik, nešto me bodu u oči druge varijante pa moradoh napisati :D
 
Član
RE: --BMW ///M Technik-- Update 24.08.2009

djavolica je napisao(la):
Vidjeh na Marketu da ga prodajete, pa šta bi :icon_question: vidim i neka rasprava bila oko toga al fali postova pa nisam u toku...
btw. sve hoću da kažem, pa nikako :D švabe ovo pišu M-Technik, nešto me bodu u oči druge varijante pa moradoh napisati :D

Ispravljeno :icon_smile: Mah cudno ljudima sto prodajem auto nakon pola godine,pa i Eclipsu sam toliko vozao pa prodao.
Ako prodam BMW,a cisto sumnjam jer sam sinoc nesto pricao sa mehanicarom mozda se ubaci i 2.5:icon_smile: jer imam jedan motor jeftino pravo ,ali to su sve suplje dok se ne ubaci :icon_smile:
 
RE: --BMW ///M Technik-- Update 24.08.2009

Znam i za nju mi je bilo čudno šta bi da je uvezeš pa prodaš :D pa vidiš šta ti se bolje isplati...neki drugi autić il ostaviti coupe-a...nema toliko puno na njemu još da se uradi da bude sve po propisu :) zavisi sve koliko imaš volje i sredstava da dalje ulažeš.A bolje bi ti bilo da si uzeo Edisovog pa naknadnorazliku para podmiriti i nikakve brige oko njega :icon_smile: al dobro, polako i sve se to da srediti, nije ni ovaj loš, daleko od tog al opet ima stvari da se uloži u njega...
 
Član
RE: --BMW ///M Technik-- Update 24.08.2009

djavolica je napisao(la):
Znam i za nju mi je bilo čudno šta bi da je uvezeš pa prodaš :D pa vidiš šta ti se bolje isplati...neki drugi autić il ostaviti coupe-a...nema toliko puno na njemu još da se uradi da bude sve po propisu :) zavisi sve koliko imaš volje i sredstava da dalje ulažeš.A bolje bi ti bilo da si uzeo Edisovog pa naknadnorazliku para podmiriti i nikakve brige oko njega :icon_smile: al dobro, polako i sve se to da srediti, nije ni ovaj loš, daleko od tog al opet ima stvari da se uloži u njega...

Ma iskreno vozam i kupujem ono sto mi se svidja,a ne gledam kako cu ga poslije prodati za svoj cejf,ovom autu trebaju dobre felge poput Edisovih i bice vrh...
A ulaganja mi je preko glave,ulozim 3000 dobijem 1000 ne isplati mi se vise,jer ne mislim nijedno auto vozati vise od godine max mlad sam jos da se smirim s autima:lol:
 
RE: --BMW ///M Technik-- Update 24.08.2009

TDi Power je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Znam i za nju mi je bilo čudno šta bi da je uvezeš pa prodaš :D pa vidiš šta ti se bolje isplati...neki drugi autić il ostaviti coupe-a...nema toliko puno na njemu još da se uradi da bude sve po propisu :) zavisi sve koliko imaš volje i sredstava da dalje ulažeš.A bolje bi ti bilo da si uzeo Edisovog pa naknadnorazliku para podmiriti i nikakve brige oko njega :icon_smile: al dobro, polako i sve se to da srediti, nije ni ovaj loš, daleko od tog al opet ima stvari da se uloži u njega...

Ma iskreno vozam i kupujem ono sto mi se svidja,a ne gledam kako cu ga poslije prodati za svoj cejf,ovom autu trebaju dobre felge poput Edisovih i bice vrh...
A ulaganja mi je preko glave,ulozim 3000 dobijem 1000 ne isplati mi se vise,jer ne mislim nijedno auto vozati vise od godine max mlad sam jos da se smirim s autima:lol:
Znam zato ti i kažem, ne isplati se ulagati jednostavno...onaj jest skuplji al...ima zašto biti :icon_smile: mislim da znam na pamet šta je sve urađeno i kako pa tako...ako hoćeš da nemaš više ništa uložit osim u gorivo-eto ga! :icon_smile: al dobro ako već nemaš neki određen cilj što se tiče auta onda kupiš što ti se svidi i to je to...svi bi mi jednu Supru, Skyline-a i tome slično al toga kod nas nema...pa onda snalazi se kako znaš s ovim našima ovdje na raspolaganju :) Clipsu si takođe popričino brzo prodao, vidim neke druge od te generacije koje su se tada prodavale još uvijek se prodaju pa tako da si imao sreće stvarno po tom pitanju :icon_smile:
A felgi što se tiče., mislim da ste pričali već oko njih, valjda će ih i prodavati odvojeno :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top