BMW E46 Misljenja?

BMW E46 Misljenja?

Član
Zanimaju me mišljenja o ovom autu, znaci iskustva ljudi koji ga imaju ili uopste ko dobro poznaje ova auta, znaci kvare li se i sta im odlazi, jesu li skupi za odrzavanje ima li majstora za njih, jeli tesko naci dijelove mehanike i karaserije.......
Ja sam cuo da generalno BMW ima problema sa radilicom i bregastom pa sad ispravite me ako grijesim!
Konkretno me zanima ovaja auto mozda se odlucim na kupovimu 1.8 ili 2.0 samo benzin, pa svaki info bi dobro dosao, znaci realna misljenja da ne bude svaki ciga svog konja hvali!:lol:
photo2.jpg
 
Član
ako ces kupovati ovakvog BMW onda samo sestak,a to iskljucuje 1.8,
znaci 2.0 uzmi i bices miran,dijelovi jesu skuplji nego za VW i mogu se naci,ali ono sto ti jednom zamjenis neces vise nikad sigurno.
Sa ovim sestakom 2.0 ocekuj gradsku potrosnju oko 15litara
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
ako ces kupovati ovakvog BMW onda samo sestak,a to iskljucuje 1.8,
znaci 2.0 uzmi i bices miran,dijelovi jesu skuplji nego za VW i mogu se naci,ali ono sto ti jednom zamjenis neces vise nikad sigurno.
Sa ovim sestakom 2.0 ocekuj gradsku potrosnju oko 15litara

Voli momcina potrositi, ma isao bi sekvent na njega!
 
Član
pa sestak jbg,al nema mu izdera,

mada ja kada bih bio spreman kupiti takvo auto ja bih radije isao na 325i puno su bolji,a potrosnja im je ista,a snaga ni blizu

moj savjet da trazis 325i ako ces vec voziti na plinu
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
pa sestak jbg,al nema mu izdera,

mada ja kada bih bio spreman kupiti takvo auto ja bih radije isao na 325i puno su bolji,a potrosnja im je ista,a snaga ni blizu

moj savjet da trazis 325i ako ces vec voziti na plinu

Hehe, pa upravu si te motore je teze poderati, a sa potrosnjom su tu negdje, ma evo pravim poredjenje za te pare mogu uzeti dobru cetvorku a bmw je za golfa masina!
Samo eto ne nam bas nista o bmw sta i kako jesu li ok?
 
Član
Kao sto ti je Al_Galone rekao kupi ga al sa 2,0 motorom,kad ga budes kupovao dobro pregledaj citav zadnji trap, na ovom modelu BMW ima fabricku gresku,tj sasija i nosaci motora nisu dobro ojacani i pogotovo pri brzoj voznji ili driftu ti moze otpasti citav zadnji trap
subframecrack.jpg

By mahe007 at 2011-08-08

e46crackedsubframemount.jpg

By mahe007 at 2011-08-08



i gledaj da bude mladji od deset godina jer ja msm da BMW daje besplatan popravak u slucaju neke njihove fabricke greske;)

ja msm da je ostalo sve receno
 
Član
Ima ovaj iz oglasa, mene odusevio:
http://www.pik.ba/artikal/1619268/bmw-e46-facelift-/
Steta jedino sto mu volan nije sa tri kraka.
 
Član
Ev moj stari ima BMWa e46 320d presao sada cu uskoro 400000 :cool: :cool:
Znaci auto je ekstra..sto je mijenjao na njem udo sada,lamelu,korpu,lijevu lafetu,stabilizatore i ulje te filtere ipak za ovu kilometrazu to je nista :icon_smile:
Sto se tice bezinaca nebi ih ja nikada uzeo imao sam prije e36 benzin 2.0i trosio je oko 11-12 kako kada a sada se sa ovim navozamo koliko hocemo a brzina nije puno veca bila u e36 ;)

Kad bi uzimao trazio bi 320i ili 323i potrosnja nebi trebala u gradu ici preko 13l jbga noviji je motor od e36..
Mana su im opruge jer one znaju puknuti,u diesela turbina,a za te bregaste i radilice jedino znam da u 2.5TDI motora nevaljaju ;)
 
Član
Prijatelj ima 325 i, predobro auto, miran rad, nije brutalan bas prava vozilica, ne osjeti se ubrzanje u autu nesto posebno al kazaljka kilometar sata raste al dramaticno....
Auto mu je bukvalno pali vozi, osim sminke sto je nabacio na auto nista drugo mu se nije pokvarilo....
Potrosnja 10 litara otvorene voznje, grad nesmijem ni pomisliti....
 
Član
Sporting je napisao(la):
Ima ovaj iz oglasa, mene odusevio:
http://www.pik.ba/artikal/1619268/bmw-e46-facelift-/
Steta jedino sto mu volan nije sa tri kraka.

Ovaj ne zna sta prodaje:icon_biggrin: Pise da je motor 2,0,a ima 85KW, To je 1,8TD/D..ILI MU JE UBACIO 2,0 MOTOR:icon_question::icon_question::icon_rolleyes:

EDIT:sorry moja greska nisam znao da ima 2,0 model sa 85KW
 
Član
mahe007 je napisao(la):
Ovaj ne zna sta prodaje:icon_biggrin: Pise da je motor 2,0,a ima 85KW, To je 1,8TD/D..ILI MU JE UBACIO 2,0 MOTOR:icon_question::icon_question::icon_rolleyes:

Šta misliš koliko kubika ima 323i, a koliko 325i?
 
Član
mahe007 je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
Ima ovaj iz oglasa, mene odusevio:
http://www.pik.ba/artikal/1619268/bmw-e46-facelift-/
Steta jedino sto mu volan nije sa tri kraka.

Ovaj ne zna sta prodaje:icon_biggrin: Pise da je motor 2,0,a ima 85KW, To je 1,8TD/D..ILI MU JE UBACIO 2,0 MOTOR:icon_question::icon_question::icon_rolleyes:

sorry moja greska nisam znao da ima 2,0 model sa 85KW
 
Top