BMW e30 325i M tech2 projekt

BMW e30 325i M tech2 projekt

Član
RE: opet se ja uparkir'o :) stigle felge BBS RS 9x16 u 8x16 :)

bmwscaner je napisao(la):
purol je mat pasta koja ima losa svojstva i nedaje zeljeni sjaj a pogotovo nedaje dugotrajan sjaj
krede koje ja koristim koriste se za poliranje inoxa u industriji ima ih kupiti u svim bolje opremljenim zeljezarama dodju oko 40 maraka gruba i fina + trebas 2 nastavka za busilicu za svaku felgu ( jedan grubi jedan fini izgledaju ko krpe u vise slojeva ) svaki nastavak je 5 km i crom polish pasta koju sam nasao u solin gradji u opuzenu ali nesjecam se kolko je love bila jer sam kupovao jos dosta stvari pa ...
za zavrsno poliranje crom pastom pozeljno je napraviti specijalni nastavak od fine krpe ( ove kupovne nisu dovoljno mekane ) a najlakse se rade od onih vileda krpa one sta su slicne ko jelenska koza za brisanje auta kupe se za desetak maraka u dovoljnoj kolicini i to je to otprilike kad budem radio budem slikao pa ce biti sve prikazano

Nisi u pravu frendu što se tiče Purola:icon_rolleyes:imam i pastu od Sonaxa ali je za Purol klasa ispod....felge poliram već 8 godina i svašta sam oprobao (bar što se može naći kod nas) i sa Purolom sam najzadovoljniji....imam i krede koje sam dobio iz Njemačke iz Luisovog kataloga.
Bitno je da ti budeš zadovoljan sa sjajem i da nam pokažeš konačni rezultat;)
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :) stigle felge BBS RS 9x16 u 8x16 :)

naravno :) samo govnasto mi je sto uvijek posivi i dobije one ugly fleke kad se purolom odradi a kredama i crom polish pastom bude bas trajan rezultat
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :) stigle felge BBS RS 9x16 u 8x16 :)

Jao jedva cekam kad ce ti lec na kucku stvarno ce tada biti plafon! ZZ :cool:
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :) stigle felge BBS RS 9x16 u 8x16 :)

Sivi ako se polira ručno a ako sve radiš sa četkama neće.......polirane felge najviše j*** voda koja ostane u falcu ako nemaš garažu kao ja.Tad ostaju flekovi a za tvoje felge tj održavanje ti je najbolji Nevr Dull....vata sa benzinom i lako je raditi sa njom;)
I ja bi svoje felge jedino zamjenio za BBS RS...čuvaj ih ko oči u glavi frendu:pranje:
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :) stigle felge BBS RS 9x16 u 8x16 :)

normala a i ja sve radim cetkama i krpama nista rucno samo gruba priprema
a imam garazu i kučka je po kiši skoro uvjek u garazi
a dje ima kupiti tu vatu za odrzavanje ?
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :) stigle felge BBS RS 9x16 u 8x16 :)

to ce zguza izgledati nekako ovako

E30-4.jpg

samo kod mene je 4 ispuha :)
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :) stigle felge BBS RS 9x16 u 8x16 :)

Ova ljeva je krenula malo ili mi se cini! Perverzije su opće poznate kod tebe!
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :) stigle felge BBS RS 9x16 u 8x16 :)

Ne znam ima li kod nas za kupit Nevr Dull ali ima u Njemačkoj i dođe oko 10€.Imam je ja kod sebe pa ako te put dovede do Livna javi se pa ću ti je dati jer meni ne treba;)
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :) stigle felge BBS RS 9x16 u 8x16 :)

nije frka kad ih dovrsim imam u planu od kolege sa foruma kupiti gume ( on je isto iz livna ako se nevaram) pa cu navratiti na pivu i druzenje i da razmjenimo iskustva o poliranju i slicno
 
BHT Ovisnik
RE: opet se ja uparkir'o :) stigle felge BBS RS 9x16 u 8x16 :)

cek ako sam skuzio sav taj pribor izađe 100km +/- ,ta me je kreda zanimala,jer isto mislim polirati svoje,a nezz gdje ima te krede pa sam mislio raditi sa Purol pastom jer je dostupna
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :) stigle felge BBS RS 9x16 u 8x16 :)

Ma nema frke....pokazaću ti od frenda BBS RS jer su kod mene...samo se javi kad kreneš za Livno...od koga misliš kupovat gume?
Vjerovatno ga znam;)
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :) stigle felge BBS RS 9x16 u 8x16 :)

tu se lik na forumu nedavno predstavio prodaje fuldine povoljno i dovozi iz njemacke imas ga tamo u oglasima
a rado bi pazario te 10.5 felge :) da spakujem 9 i 10.5 na kocku hehe
a jesi li pokusavao sa purolom da ispoliras pa da onda predjes sve sa finom kredom ? posto je purol dosta grub pa da kreda to izgladi do savrsenstva i onda krom pasta?

cole imas u ag soling te paste kupiti sad nemam pojma jel imaju poslovnicu u mostaru ako ne kupim ti ja ovde i donesem ili ti dam sto meni ostane kad svoje zavrsim
 
Top