Bmw By Nodiash

Bmw By Nodiash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

roki fotkat cu ti sutra a iznutra je vrlo mala razlika nego sto je to bio slucaj prije...vidljivost je odlicna...cim slikam postavim...
nexa on ti je u lipnici dole skroz negdje pri kraju...skrenes za lipnicu pa picis pravo jedno kilometar dva i s desne strane kuca i radionica...
 
Legend
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

nodiash je napisao(la):
roki fotkat cu ti sutra a iznutra je vrlo mala razlika nego sto je to bio slucaj prije...vidljivost je odlicna...cim slikam postavim...
nexa on ti je u lipnici dole skroz negdje pri kraju...skrenes za lipnicu pa picis pravo jedno kilometar dva i s desne strane kuca i radionica...

hah pa onda znam ja Zoku,samo nisam znao da je poceo i folije lijepit...
njemu je Tomislav petrovic u pucao u rezervoar od pasata:icon_biggrin:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

nemam pojma ko mu je puco u rezervar al znam da cojk radi llumar vec poprilicno dugo i dobro momak radi pravo...ko slicice ih je poljepio..sve u milimetar precizno ma nema greske...cak su mi i auto iznutra ocistili i pepeljare istresli:D
koki & ostali thx...
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

Drug super ti je ispalo.:cool:
btw zezal vas murija sto su i prednja bocna stakla zatamljena???
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

ma jok ba..niko nista...iso sam i u novi sad..niko nista na granici...a sto se tice carsije..dva puta su me zaustavljali...radi brze voznje..za folije mi niko nije srao...
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

nodiash je napisao(la):
ma jok ba..niko nista...iso sam i u novi sad..niko nista na granici...a sto se tice carsije..dva puta su me zaustavljali...radi brze voznje..za folije mi niko nije srao...

Ne znam drug vamo (oko Sarajeva) peglaju uhhhhhhhh
Kod mene jaran ima merca i tvornick zatamljen sve osim sajbe i stalno ga svrcu copsovi.,.
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

neam pojma jbg...to je haman od sredine do sredine...ovde mi niko nista nije reko a zaustavili su me par puta...vidit cemo kako ce biti u buducnosti....
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

Predobro brate svaka cast majstoru! Koliko vidim nigdje baloncica profi su urađene pozz i sretno dalje!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top