Bmw By Nodiash

Bmw By Nodiash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

eh extra sjelo,sve pohvale za zoku i njegovve radove,radi covjek bez greske,radi on to jako jako dugo,radio je nekad valjda u nipexu folije isto.
treba ga uvesti u imenik telefonski.
a ne seru drotovi kad vide da je auto kako treba i kad budes normalan s njima,a kad vide sepet sa fosnom peticom na gepeku zavrnutu sarafima za drvo/lim i vide folije zalijepljene pune baloncica eh onda ti tehnicki ne gine :)
edit:
pike poslo bi ti ja broj al necu sad,baJGI sam ljut :D
 
Početnik
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

extra legle folije, sad je benga black by nodiash edition u potpunosti:) nema se sta vishe reci, osim nastavi kako zamisljas u svojoj glavi, jer tim putem do sada nisi napravio ni jedan kiks :)
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

Folije su mu legle jbg dobro, drugo auto, mocno izgleda pravo!!! ;), sta mislis jesi li mogao ici i jos tamnije ili je 50% dovoljno?
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

@pike...061/322-388 a za kompletno auto me je izaslo 280km...
jest loveru radio u nipexu ranije i odavno radi folije...lijepi i dosta auta koje izadju iz inter auta..posebno q7..
ma nema nikakih baloncica sve je uradjeno perfektno...
ne znam to Mladjo za bijeljinu..cesto sam tamo pa vidit cemo ako me koji spopadne kako ce proci..
@elab...ja sam mislio 30% radit pa mi bilo malo posvijetlo i kazem mu stavi 50%...kad je zavrsio extra je ispalo i sve se vidi iznutra...mislim da za veci procenat nemas nikake potrebe...
thx to default;)
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

Uh extra ispako :cool:;)
Jeste momak je radio jedno vrijeme u Nipexu posle se opredijelio samo za folije, radio je dosta auta i onim ajforcima ....:lol:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

Pravo fin BMW.Jedva cekam da ga vidim na replikama M6,nadam se da nisi promjenio misljenje.Divio sam te kod pivare prije par dana,ja bio sa starim u autu.Monaco MONTE CARLO
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

nisam promjenio misljenje...bice i to kasnije nekad kad ove malo dotraju i kad se gume izlizu:D monte carlo cu da skinem prvom prilikom:icon_biggrin:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

E Bože sacuvaj još htjeo 30% a uradio 50%:smajli10:
A 19-ke sa 316i su idealna kombinacija :icon_eek:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

;) Dobro izgleda , daj nam jos slika ;)...
A jesi prvo probao sa 30% pa vidjeo da je presvjetlo ili si odmah 50% . mada na mojoj booji auta mislim da bi i 30 % bilo dovoljno.

Edis_m3 je napisao(la):
E Bože sacuvaj još htjeo 30% a uradio 50%:smajli10:
A 19-ke sa 316i su idealna kombinacija :icon_eek:

Kako ja znam on planira 18 inci , ti njemu izgleda zavidan sto covjek voza e46 :lol: :lol:.
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

bmw 330d je napisao(la):
;) Dobro izgleda , daj nam jos slika ;)...
A jesi prvo probao sa 30% pa vidjeo da je presvjetlo ili si odmah 50% . mada na mojoj booji auta mislim da bi i 30 % bilo dovoljno.

Edis_m3 je napisao(la):
E Bože sacuvaj još htjeo 30% a uradio 50%:smajli10:
A 19-ke sa 316i su idealna kombinacija :icon_eek:

Kako ja znam on planira 18 inci , ti njemu izgleda zavidan sto covjek voza e46 :lol: :lol:.



A nije to to ako nije 19-ka zna se da je M6 felga samo 19, zato...
A bezbeli sam mu zavidan na ovom 1.6i još model prije facelifta...
A sto se tice folija sa 30% se moze proci jer mozes zahtjevati vandredni tehnicki na kojem prolazis ako folije nisu tamnije od 30% i muriji mahanje...
 
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

bmw 330d je napisao(la):
;) Dobro izgleda , daj nam jos slika ;)...
A jesi prvo probao sa 30% pa vidjeo da je presvjetlo ili si odmah 50% . mada na mojoj booji auta mislim da bi i 30 % bilo dovoljno.

Edis_m3 je napisao(la):
E Bože sacuvaj još htjeo 30% a uradio 50%:smajli10:
A 19-ke sa 316i su idealna kombinacija :icon_eek:

Kako ja znam on planira 18 inci , ti njemu izgleda zavidan sto covjek voza e46 :lol: :lol:.



A jest stvarno Edise što si zavidan?Baš ono imaš razloga... :lol::lol::lol:
A za folije...ja više volim isto tamije al...nije ti bila pametna investicija radi policije jedino...znaš da im je većinom glavno za zaustavljanje kad vide BMW-a, još crnog da i ne govorim, a tek zatamnjenog...nema, odmah misle ulovili novog mafijaša :lol: Ja sam bar sa tim imala iskustva pa tako da znam čitavu priču na pamet...a inače vikend ovdje barem, skoro na svakom proširenju po jedan BMW zaustavljen...postali su više smiješni sa tim al eto...neka njihova politika.Ne znam kakvo je kod vas stanje sa tim al eto ovdje nije nikako povoljno za te folije pogotovu...
Felgi što se tiče...jel moraju baš da budu te M6?Jesu lijepe al svi ih počeli furati...pa nek neko unese malo osvježenja...što ne neke sa tanjim krakovima, to bi ih nekako vizuelno izdužilo pa ne bi izgledale male na autu još ako i budu kakve lakše po mogućnosti bit će idealno...moje mišljenje barem :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

vole bmwove jasta....drug uzeo e34, prvu noc 3 patrole, za pola sata, rekord smo oborili...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top