Bmw By Nodiash

Bmw By Nodiash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

Got2b je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
eeeee te prve su savrsene al steta samo u 19 verziji:icon_sad: a i druge nisu lose...18 bi bilo taman i ovako nesto bi mi godilo mada sam jos uvijek pod uticajem m6 al to ce se morat promjenit...
nexa sta ce tebi 77kw ba...bices prebrz ;)

bimer je perfektan kad se live pogleda i sve je na svom mjestu....a o felgama...zar nisu kod emira ove prve bbs-ice ili nesto barem slicno :lol::lol::lol:

roki meĆi 20 :icon_twisted:

A zar si ga imao kad pogledat dok si na parkingu bjezao od nodiasha? :D :cool:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

trizex je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
eeeee te prve su savrsene al steta samo u 19 verziji:icon_sad: a i druge nisu lose...18 bi bilo taman i ovako nesto bi mi godilo mada sam jos uvijek pod uticajem m6 al to ce se morat promjenit...
nexa sta ce tebi 77kw ba...bices prebrz ;)

bimer je perfektan kad se live pogleda i sve je na svom mjestu....a o felgama...zar nisu kod emira ove prve bbs-ice ili nesto barem slicno :lol::lol::lol:

roki meĆi 20 :icon_twisted:

A zar si ga imao kad pogledat dok si na parkingu bjezao od nodiasha? :D :cool:

i na parkingu i na sickom :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

trizex je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
eeeee te prve su savrsene al steta samo u 19 verziji:icon_sad: a i druge nisu lose...18 bi bilo taman i ovako nesto bi mi godilo mada sam jos uvijek pod uticajem m6 al to ce se morat promjenit...
nexa sta ce tebi 77kw ba...bices prebrz ;)

bimer je perfektan kad se live pogleda i sve je na svom mjestu....a o felgama...zar nisu kod emira ove prve bbs-ice ili nesto barem slicno :lol::lol::lol:

roki meĆi 20 :icon_twisted:

A zar si ga imao kad pogledat dok si na parkingu bjezao od nodiasha? :D :cool:

:lol::lol::lol:
usro se sprzi duju do kamze na drugu stranu parkinga a bilo mjesto prazno do mene...nije mu ni palo na pamet da ga tu ostavi:lol:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

pa mora da ga je tad i osmekao.....dobro ga osmekao i promislio da li da riskira..:D:D:D
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

rizik mu nije bila opcija...bila mi piva u ruci pa konta odo ja na drugu stranu..sto je sigurno sigurno je:D
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

nodiash je napisao(la):
rizik mu nije bila opcija...bila mi piva u ruci pa konta odo ja na drugu stranu..sto je sigurno sigurno je:D

bravo djecaci upravo tako :D

izbjegavam konflikte,povlacim beretu:lol::lol::lol::lol:

ajmo tamo u off da ne picimo ovde dzaba:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

Jedva nadjoh slike, dobro mu leglo crn auto pa ono bas fino.
Sta mislis da otvoris temu u projektima i da fino poslozis sve slike od BMW, od pocetka pa do svih sitnih radova bilo bi preglednije i onda stavis komentare;)
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :)

duleprof je napisao(la):
Jedva nadjoh slike, dobro mu leglo crn auto pa ono bas fino.
Sta mislis da otvoris temu u projektima i da fino poslozis sve slike od BMW, od pocetka pa do svih sitnih radova bilo bi preglednije i onda stavis komentare;)

ma ne smatram ja ovo projektom jer to i nije...ovo je samo uljepsavanje auta i to je sve...ljude rastave auto do sarafa pa ga posloze i naprave zvijer od njega...ja stavio xenone angelke stopove zatamnio ga i jos par sitnica i to je daleko od projekta...ako kad budes imo vremena predji temu pa pobrisi off i to je taman;)
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Pomrcio :) str.20

Stig'o izduvcek thanks to nenad:cool:

2-7.jpg


untitled-11.jpg


1-7.jpg


Datum montaze : unknown
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Little Update str.23

daj vise info dje se proizvode ovo ono imal sa 2 ulaza ? ua izlaza dakle nesto ovako isto smo dupli ulazi trazi kolega sebi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top