Bmw By Nodiash

Bmw By Nodiash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

allroad je napisao(la):
ko kaze da kad se imaju xenoni moras imati sistem za pranje farova ???
i ko kaze da ako ima xenon moras imati automatsko podesavanje farova...

zakoni EU

zato svako auto koje ima fabricki xenon ima i pranje farova i automatsko podesavanje

ako hoces HID xenone, moras ugraditi i pranje farova i podesavanje da te ne bi vratili na tehnickom

znaci nema u njemackoj xenona za dvije stoje ;)
 
Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

Sicusni update da osvjezim temu...pala je u zaborav i jedva je nanjusi:icon_biggrin:...elem par dana januarskog godisnjeg se "zrtvovalo" za malo radova na bimeru...nista posebno...trknulo se malo do glavnog grada nase nam BiH u posjetu starom skolskom a ugodno s korisnim se spojilo uz ugradnju xenon kita 6000k i angel eyes prstenova...Muha je bio na vrhuncu zadatka;)...a Igy je bio vodic..bez njega...nista nebi bilo moguce:D.. dugo se cekalo..Muha zauzet ne zna cojk gdje udara:D al na kraju se sve zavrsilo...ja kao i obicno zaboravio da slikam pa mi je pajdo danas to odradio...

p.s nocne slike su loshe...nesto ga nije htjelo al nikako...to izgleda trilion puta bolje nego na slikama ali sta je tu je...

CIMG0550.jpg


CIMG0546.jpg


CIMG0547.jpg


CIMG0548.jpg


CIMG0549.jpg


CIMG0551.jpg


CIMG0552.jpg


CIMG0553.jpg


Na ovim nocnim su samo prstenovi upaljeni...na slikama se ne vidi dobro al prstenovi svijetle ludjacki dobro i izgledaju skroz zahebano:D

DSCF8055-1.jpg


DSCF8056.jpg


aBd za sledeci godisnji u planu su folije i presvlacenje unutrasnjosti a led smoked stopke i mali lip spojler za gepek su vec naruceni...tako da ce biti jos nekih radova...nista pretjerano...samo kulturno...
 
BHT Ovisnik
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

meni na slikama izgleda predobro,ako kazes da je uzivo mnogo bolje onda je to strava:cool: jos samo spusti i zatamni
 
Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

dobar poso ste uradili cestitam...
 
Legend
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

ebo ga ti jes dobro ispalo:D,svaka cast;)
 
Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

samo nek je vw:D
extra izgleda,jel ovo po noci slikano s blicem,nekako mi sljasti tablica:D ako jest nek iskljuci blic,mislim da ce bolje bit:cool:
bez zamjerke:cool:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

Nodi znas sam moje misljenje,bio sam tu kad se ugradivalo ;)
 
Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

@cole znao sam ce to neko reci:icon_biggrin:...mislio sam da ce edoze prvi al et:lol:..supsten je naprijed nema dje dalje...mozda malo zadnji kraj al to nekad kasnije a folije ide na ljeto aBd..

@335i zahvaljujem na cestitkama:icon_biggrin:

@blacky & nexa thx;)

edoze je napisao(la):
samo nek je vw:D
extra izgleda,jel ovo po noci slikano s blicem,nekako mi sljasti tablica:D ako jest nek iskljuci blic,mislim da ce bolje bit:cool:
bez zamjerke:cool:

iskljucio je al opet mu nesto ne stima...elem ne zna a i aparat nije neki...ne vjerujem da bi i ja bolje...a zamjerke nema;)

chuzex znam bio si nadzorni organ:cool:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

ako pozada spustas vidi koje podloge imas ako su debeli samo promjeni za tanje imas u bmw kupit
 
Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

Uh kako je sad opasan,pun pogodak pajdo :cool:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

auuuu stoo dobro izgledaa
neg auto ti je za svaku pohvalu
extra je :cool: :) :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top