BMW 530d e39 ///M-Optik

BMW 530d e39 ///M-Optik

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
predobar bmw,,sve se slaze,,,nema se sta puno pricat,kratko i jasno extra,,,samo naprijed,puno srece,i puno predjenih kilometara
 
Član
super izgleda, ja bi isto mjenjo ko sto si i rekao.. Nego kako ti vuce auto? kolko ide do 100
 
BHT Ovisnik
strasna benga:cool: jedna od najdrazih,poebno mi se sviđa ovaj motor,za ovakvo auto ni ne trosi puno:cool:
 
Član
Dobar bmw , sa tim motorom nemoze da ne valja :cool:...
Gdje planiras raditi chip ?
A ako mozes naci neke felge da imaju lip , to najbolje svakoj bengi lezi..
Koliko si ga platio ..

Pozdrav,
 
Član
bmw 330d je napisao(la):
Dobar bmw , sa tim motorom nemoze da ne valja :cool:...
Gdje planiras raditi chip ?
A ako mozes naci neke felge da imaju lip , to najbolje svakoj bengi lezi..
Koliko si ga platio ..

Pozdrav,

chip cu raditi u njemackoj. vjerovatno januar, februar... felgice sam vidio od m6 kako mu fino stoje a ne bi se bunio ni na one ac schnitzer sto sam postavio... a ako neko ima kojih prijedloga neka kaze slobodno.

tu smo da pricamo, kritikujemo, predlazemo itd...;););)

muha je napisao(la):
valjda vam je sad jasno zasto nisam stavio 4 auspuha na auto ..

malo ga "dekoziraj" i nemoj molim te M6 replike stavljati :)

automatik???

da automatik. nisam odusevljen kako ide do 100, ali posle se osjeti (ako se uopste tako moze reci) da nabire pomalo...

Mrva je napisao(la):
d3j4n0v1c je napisao(la):
hvala svima, potrudicu se da ispostujem sve sto sam napisao da cu mjenjati, takodje u skorije vrijeme dolazi chip i xenon u duga:

fabrički chip
Power in kW 135 kW 169 kW +25 %
Power in HP 184 hp 230 PS +25 %
Torque 390 Torque 452 Torque +15 %
Ak nije tajna cijena ovog fabrickog chipa

ispravio sam post pa pogledaj sada, bila je greska, nije post onakav kako sam ga napisao, mislim nije poredao stvari. o cijeni na pm.
 
Baš lijep BMW nema šta ;) Neki dan baš vidjeh što ima da se kupi za te farove ovaj dio unutar fara crni što je kod facelifta i staklo fara u kompletu, dobro izgleda a opet puno manje košta od čitavog fara...samo ne mogu sad da to nađem :D Uglavnom i to bi lijepo izgledalo da se nađe ;)
Sretno sa novom vozilicom u svakom slučaju ;)
 
Član
djavolica je napisao(la):
Baš lijep BMW nema šta ;) Neki dan baš vidjeh što ima da se kupi za te farove ovaj dio unutar fara crni što je kod facelifta i staklo fara u kompletu, dobro izgleda a opet puno manje košta od čitavog fara...samo ne mogu sad da to nađem :D Uglavnom i to bi lijepo izgledalo da se nađe ;)
Sretno sa novom vozilicom u svakom slučaju ;)

hvala djavolice, ja sam gledao u doboju far u jednim auto dijelovima, jedan far hella 1012 km komad, kad nisam upao na dupe... ne da je skupo, vec je preskupo. a na ebayu mogu naci za 500 eura oba fara...
 
Ebay je prava stvar za toga ;) Samo problem je što većinom Švabe neće da šalju kod nas :icon_rolleyes: Ja jedva našla jednog angel eyes ringove da mi pošalje, ostalo koga god sam pitala neće...Jedino američki Ebay ganjati najbolja opcija :) a i ovo je bilo negdje na Ebayu da se kupi samo ja ne znam kako se to zove pa ne mogu sad potražit, uglavnom fino izgleda skroz, nešto oko 150 km dođe čini mi se :icon_smile:
 
Član
djavolica je napisao(la):
Ebay je prava stvar za toga ;) Samo problem je što većinom Švabe neće da šalju kod nas :icon_rolleyes: Ja jedva našla jednog angel eyes ringove da mi pošalje, ostalo koga god sam pitala neće...Jedino američki Ebay ganjati najbolja opcija :) a i ovo je bilo negdje na Ebayu da se kupi samo ja ne znam kako se to zove pa ne mogu sad potražit, uglavnom fino izgleda skroz, nešto oko 150 km dođe čini mi se :icon_smile:

aha, ja inace budem u austriji, ali sam inace iz modrice, pa ja preko svabskog ebaya sve rijesavam. i tacni su. na vrijeme salju od dana kada se uplati...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top