BMW 530d e39 ///M-Optik

BMW 530d e39 ///M-Optik

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma nema potreba za pm, nemam namjeru da ga radim sam onako pitam posto znam da ti "fabricki chipovi" su strasno skupi pa onak pitam.

Steta samo sto je automatic
 
Početnik
d3j4n0v1c je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Baš lijep BMW nema šta ;) Neki dan baš vidjeh što ima da se kupi za te farove ovaj dio unutar fara crni što je kod facelifta i staklo fara u kompletu, dobro izgleda a opet puno manje košta od čitavog fara...samo ne mogu sad da to nađem :D Uglavnom i to bi lijepo izgledalo da se nađe ;)
Sretno sa novom vozilicom u svakom slučaju ;)

hvala djavolice, ja sam gledao u doboju far u jednim auto dijelovima, jedan far hella 1012 km komad, kad nisam upao na dupe... ne da je skupo, vec je preskupo. a na ebayu mogu naci za 500 eura oba fara...

xenon far il halogen far?

a i ti chipovi sa ebay-a su dobri pravo :) jeftini a dobri
 
Član
muha je napisao(la):
d3j4n0v1c je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Baš lijep BMW nema šta ;) Neki dan baš vidjeh što ima da se kupi za te farove ovaj dio unutar fara crni što je kod facelifta i staklo fara u kompletu, dobro izgleda a opet puno manje košta od čitavog fara...samo ne mogu sad da to nađem :D Uglavnom i to bi lijepo izgledalo da se nađe ;)
Sretno sa novom vozilicom u svakom slučaju ;)

hvala djavolice, ja sam gledao u doboju far u jednim auto dijelovima, jedan far hella 1012 km komad, kad nisam upao na dupe... ne da je skupo, vec je preskupo. a na ebayu mogu naci za 500 eura oba fara...

xenon far il halogen far?

a i ti chipovi sa ebay-a su dobri pravo :) jeftini a dobri

haha, ;) , mala ispravka, chip nije sa ebay-a. farovi jesu. ali chip je, kako da vam objasnim kao kod nas smchiptuning odprilike...

farovi mislim da su xenon ali nisam 100% siguran. provjerim pa ti javim ;)
 
Član
poslao sam ti pm...

sreto je napisao(la):
jel vozi neko tvoje auto posto ti nisi ovde,neko vece sam ga vidio ispred apoteke......

ne vozi, vec sam ja nesto dolazi poslom dole. a inace odakle si ti i sta vozis?
 
Član
hvala prijatelji. cuvacu ga, mada ce maximalno biti vozen godinu, maximalno 2, onda ce nesto novije da dodje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top