BMW 525tds

BMW 525tds

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nabavio sam Angel Eyes Clear farove, clear zmigavce sa pozicijom i bocne LED zmigavce ali nesto kontam da li da ih stavljam :icon_rolleyes: , mislim da za njega nije taj fazon.
 
Član
Odlican BMW:cool:

btw, ima moj frend takvog bmw-a sa angel eyes i sa led zmigavcima i odlicno mu stoje;)
 
Član
Sad trenutno nisam kuci, samo porucujem dijelove i slazem u garazu :icon_smile: , zna li neko gdje se mogu Lummar folije kupiti na Tuzlanskom Kantonu i sta mislite koliko da zatamnim a da se ne pokajem vec kad padne prvi mrak?
 
Član
Mislim da sa dobrim folijama tu nemaš problema koliko god da zatamniš,a Llumar folije to sigurno jesu...
 
Član
2 "L" je a ne 2 "M" jbg isto je :icon_smile: , pa citajuci komentare ljudi koji su to vec uradili vidim da sa dobrim folijama nema problema s tim da cu zatamniti sve osim prednjeg vjetrobranskog stakla, znam da me murija jedva ceka ali cejf se placa :123:
 
Član
a jebo folije ne kazem da ne valjaju inaju neki likovi u sarajevu sto rade za vladu nisu nikako folije rade sa masinom

to ti je negdje oko 300KM
 
Član
mali update, prije par dana zahvaljujuci nasem drugu Damiru stigle su felgice 17" 235/45, xenoni i naravno angel eyes (stare angel eyes nisam postavio jer sam ih prodao :lol:)

 
Član
elab je napisao(la):
mali update, prije par dana zahvaljujuci nasem drugu Damiru stigle su felgice 17" 235/45, xenoni i naravno angel eyes (stare angel eyes nisam postavio jer sam ih prodao :lol:)



Jarane ima da cucnu jbga...Jos malkice ga spustis i chip ima da leti...
Sve pohvale na odabir felugi...
 
Član
fine feluge....al nas je Damir sve opskrbio...radi cojk punom parom:icon_biggrin:
kad sve to namontiras postavi slike obavezno...;)
 
Član
slikacu aBd cim dodjem kuci :icon_smile:, jos da dodam da se auto trenutno radi, lijece se mali ugrizi soli :lol:, novi "bedzevi" se postavljaju, tako da bi trebao da bude bas refresh...
 
Član
Dobre felge samo da su makar za jedan broj vece ali i ovako ce to dobro da izgleda . Znam kakv je bio mercedes ne sumnjam da ce i benga biti stroj. :cool:
 
Član
Hvala druze, mecka je jos kod mene, jos je nedam nikom :lol:. Kontao sam 18" ali postoji velika vjerovatnoca da bi mogli zakacati za blatobrane a ja nisam kuci da to vozam okolo i isprobavam. I ovako moram traziti ko ce mi to odraditi i poklone kupovati u City Centru za ucinjene usluge. :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top