bmw 330d

bmw 330d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pusti se off-a i tih komentara,koliko je ko ljubomoran ;)
daj nam slike da uzivamo,a kome je krivo nece ni komentarisat i gotovo ;)
 
Početnik
strasno dobar i lijep primjerak ovog e46, sve kulturno odradjeno do zadnjeg detalja, svidja mi se pravo... a ovu crvenu kockicu je nepotrebno komentarisati, ja licno ljepsi primjerak nisam nigdje vidjeo, a mogu samo zamisliti kako to tek u zivo izgleda... svaka cast pravo dobar ukus imas.
 
Član
320 is... koliko je to cilindara? :icon_confused: 4 ako se ne varam, prijatelj mi je imao takvog, 16V oko 190 KS čini mi se...

Dobar je to motor, rijedak. Scanner ga zna kasnije je završio sa 3.5 motorom ko zna gdje je sad...
 
Član
DA DRUZE TO JE MOTOR BMW-A M3 E30 SAMO JE SMANJEN NA 2000CCM I IMA 192 RS!RADJEN JE ZA ITALIJANSKO TRZISTE JER SU KOD NJIH VELIKI POREZI ZA AUTA PREKO 2000CCM!DA ZNAM PRICAO SAM SA SCENEROM O TOME
 
Član
evo danas sam uzeo jedan novi auto!:icon_smile:Rijec je o bmw 335d 2008god.M-paket.par slicica pa da vidite o cemu se radi!
bmw.jpg
bmw-1.jpg
bmw335d.jpg
bmw335d5.jpg
bmw335d547.jpg
bmw335dd6.jpg
 
Super Moderator
auuuuuuuuuuuuuuuuu
de otvori novu temu pa stavi jos slika i tako to
uffff kako je dobar :D
nek ti je sa srecom drug ;)
a gdje je e46 zavrsio ?
 
Član
hvala brate!evo upravo gledam felge za njega nasao sam brock model 2009 21coll kombinacija hrom i brom!mislim da ce mu extra stajati!i naravno odma cip i da vidim sta se moze uraditi sa turbinama posto je bi-turbo!:icon_smile:

ovu drvenariju vadim odmah iz njega opasno me nervira!narucio sam polirani alumimijum
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top