bmw 330d

bmw 330d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nesmijem lijepo mi je rekao administrator,ali moguce da ce i on sam to napisati!slike danas sutra!
 
Član
nego mladjo pusti ljubomorne idiote :D

napravi nam novu temu sa slikama :D ima previse glupih komentara :D

tebi svaka cast ... respect za to sto radis :D
 
Super Moderator
riza je napisao(la):
nego mladjo pusti ljubomorne idiote :D

napravi nam novu temu sa slikama :D ima previse glupih komentara :D

tebi svaka cast ... respect za to sto radis :D

jesil mi promjenio filter na biciklu


:lol:


mladjo imal kakvih novosti ko je sta je ?
 
Član
druze nisam bio u kontaktu sa admonistratorom,rekao je da ce oni sami napisati ko je,jbg.mora biti 100%siguran da je to taj covjek jer ne mozes nikoga otuziti za nesto ako nemas 100% dokaze za to!
 
Član
trajno izbacivanje sa foruma za primjer ostalima ma ko god bio bez mame tate babova striceva itd.......... :icon_exclaim:
 
Član
ne moze to brate kod nas tu su mama,tata,pa malo ej znam ti ja ovoga,onoga,ali ja bi to ma goli otok!:icon_smile:
 
Član
e ovo je taj auto o kome sam vam pricao i kojeg je Gajs-GT spominjao!rijec je o bmw 320is 1991god elekto paket kompletan,klima abs!M-tehnik2 spojleri komplet,bkack Hella farovi i maglenke,buseni diskovi naprijed i nazad,momo milenijum volan i rucica mjenjaca,felne Borbet tip c koliko se ja sjecam 9x16 i naprijed i nazad,Jokhama gume A550 stampani slik,roll bar izmedju prednjih i zadnjih amortizera,koni pr+zad amortizeri sa podesavanjem visine i tvrdoce.......!
DSC00548.jpg
DSC00549.jpg
DSC00551.jpg
DSC00550.jpg
DSC00552.jpg
DSC00553.jpg
DSC00555.jpg


naci cu jos slika pa ce da ih stavimo
 
Član
da druze ima opreme bas dosta,naci cu jos slika od unutrasnjosti extra je izgledao m-sportsitz,grijaci u sjedistima....!inace auto je radjen za Italiju tako da zbog toga ima dosta opreme!
 
Član
auto je Bijeljini i voza se i dan danas!pored njega imao sam i 320is-turbo nasviran do bola,ali je nazalost vise nije medju nama ni on ni vozac!naci cu i od njega slike pa ih stavim!
 
Super Moderator
auuu koja kocka jebo te
samo mi se auspuh ne svidja po mom ukusu bi iso malo manji
al covjece kako joj xenon cuci i sve ostalo
no comment ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top