BMW 320 d

BMW 320 d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znaci imam zamjenu da dam focusa i nesto malo doplate za bmw 320 d 2002 Godiste 165.000 Presao... Full oprema Kakvi su bmw 320 kakvi su ih motori ,kakvi su za odrzavanje ...
 
Član
Vozi ga nekom BMW serviseru na pregled, ako je dobro stanje, fin je to autic.

Po snijegu ako vozis gdje uzbrdo mozes imati problema, osim toga, ok vozilica :icon_biggrin:
 
Član
ma ja to sam i kontao da ga odvucem negdj na pregled :) auto je top ocuvano stvarno nigdje packe na njemu
 
Član
Ako je vjerovat toj kilometrazi nije to nista opasno za to auto i taj motor jos ako je face lift nemas sta tu puno razmisljat samo je do tebe ako ti se svida taj model auta. Sto se tice zime i uzbrdice taj auto ima DSC i samo dobre zimske gume mu stavi biti ce kao na sinama obecajem (iz iskustva znam). Al obavezno servis i da ga pregledaju i vodi racuna na zadnji trap gdje se stezu lafeti i gornji nosaci diferenciala dobro pregledaj lampom to im je osnovna mana da popuca zadnji trap to je ustvari fabricka greska pa su oni nekoliko modela povukli nazad na popravku. ;)
 
Član
IDOSA : bit ce brate slike

a sto se tice sto nebih davao bmw-a za focusa... msm covjeku dotuzi auto oce drugo....ja dajem focusa i doplate..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top