BMW 320 d

BMW 320 d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
trazi 3000 KM .... a momak je otisao u njemacku kod nekog rodjaka pa dolazi polovinom mjeseca pa cemo to zavrsiti
 

rs6

Član
inace dobro auto, ali bmw-a , audija i mercedesa ( mislim na neke malo vise klase ) ce rijetko ko prodat (mijenjat) za auto nize klase, obicno to bude nedostatak finansija ( nakupilo se servisa na njemu ) pa ajd daj sta das.....

uglavnom dobro ti to pregledaj ..... i da to nije slucajno bmw iz dervente ????
 
Član
Komplet kocnice sa lafetima i par krajnica izade oko 1200 KM sa ugradnjom to je jedino sto znam na tom autu kolko kosta ostalo nisam imao problema. Tako ako bude taj slucaj da znas sta te ceka.....
 
Član
nije iz dervente, ma prvo idemo kod nekog majstora da pregleda auto :) pa ako je sve uredu,onda dalje
 
Član
ahaaa pocele se limuzine skupljati..neka neka samo nek je garaza puna....ako je bmw plavi kao motor uzimaj.....:icon_smile:
 
Član
MuMa je napisao(la):
trazi 3000 KM .... a momak je otisao u njemacku kod nekog rodjaka pa dolazi polovinom mjeseca pa cemo to zavrsiti

ma ko ce sa konja na magarca... jedino ako mu je zapelo za pare ili nesto zamazo pa ga pogledaj dobro;)
 
Član
arminnn je napisao(la):
MuMa je napisao(la):
trazi 3000 KM .... a momak je otisao u njemacku kod nekog rodjaka pa dolazi polovinom mjeseca pa cemo to zavrsiti

ma ko ce sa konja na magarca... jedino ako mu je zapelo za pare ili nesto zamazo pa ga pogledaj dobro;)

ma uredan je bmw sto se tice limarije ja neki dan otisao sa njim da pregledamo auta .... motor mu je pravo los zadnji trap ili kako se vec zove los mora se uskoro i mijenjati tako da mi se ne daje 3000 KM
 
Član
pa spusti ga jos na cijeni a sta mu je to lose na motoru ajde nemoj biti skrt na rijecima i mene zanima to auto mislim vec dugo vremena zagledam takav primjerak
 
Član
Pa turbina im crkne nakon nekog vremena kod ovog je vec turbina pred kraju i ja nisam dalje ni htjeo gledati auto i zadnji trap mu je isto pred kraju trebalo je uloziti para jos u to i ja nisam ni uzimao

Moze LOCK ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top