BMW 316i E36 **moze LOCK**

BMW 316i E36 **moze LOCK**

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: BMW 316i E36

de bolan kupuj mobitel trazi taj s popravke slikaj jos da vidimo su detalje
nek je sa srecom da se navozas ihii hiii hiii :icon_smile:
 
Član
RE: BMW 316i E36

ma BMW je sila,ovaj 1,6 auto za svaki dan...ma svi bi mi sto jace al nazalost novcanik diktira mogucnosti..ipak je auto potreba..ja bi sad vr6 najradije al sta ce mi da truhne u dvoristu...
 
Član
RE: BMW 316i E36

Dzeniii je napisao(la):
sad su na njemu nove tablice,,,tek je registrovan :D:D

eh evo dragi moji forumasi obecao sam vam nove slike,iii evo ih .....usput da kazem imao sam malu saobracajnu nesrecu ali nije nista opano eto vidi se i na slikama ;)
 
Član
RE: BMW 316i E36 novi upload

ma prelijep bimer,svaka cast,bas je mjera,samo skidaj ovo sto je nalijepljeno na gepeku,ostale sugestije ce ti reci ovi koji bolje poznaju bmw i koji su veci zaljubnjenici od mene,,,ja mogu samo da kazem da je auto mjera,svako bi ga pozelio ovakvog,i bas mi je drago sto nisi nista vise skrsio,bas sam se prepao da si nesto opasnije razvalio ali dobro je,ovo mi lici kao klizanje neko,pa da si tako uspio ogrebat prednji kraj,,
 
Član
RE: BMW 316i E36 novi upload

ArminM je napisao(la):
ma prelijep bimer,svaka cast,bas je mjera,samo skidaj ovo sto je nalijepljeno na gepeku,ostale sugestije ce ti reci ovi koji bolje poznaju bmw i koji su veci zaljubnjenici od mene,,,ja mogu samo da kazem da je auto mjera,svako bi ga pozelio ovakvog,i bas mi je drago sto nisi nista vise skrsio,bas sam se prepao da si nesto opasnije razvalio ali dobro je,ovo mi lici kao klizanje neko,pa da si tako uspio ogrebat prednji kraj,,

ma iso cojk u rikverc izlazio s parkinga,,ja bio iza njega i nije me vidio jbg....cekam sad naplatu od osiguranja.....
a i meni se ne svidja to sto je neko prije mene zalijepio ono 316i da je ga bar malo vise sastavio.....ali cim malo uljepsa vrijeme skidam sve naljepnice pozadi:cool:
 
Član
RE: BMW 316i E36 novi upload

vidio auto uzivo i extra izgleda...
kao sto armin rece...samo nazad odlijepi ovo 316 jer mu je nepotrebno a i ljepse izgleda bez

:cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: BMW 316i E36 novi upload

aaa naso sam i temu postupak odljepljivanja ovih slova.........:icon_biggrin:
 
Član
RE: BMW 316i E36 novi upload

eto super,skini to,bas je nekako cunerski,,opet kazem,auto ti je mjera,svaka cast,samo naprijed;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top