BMW 316i E36 **moze LOCK**

BMW 316i E36 **moze LOCK**

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: evo ga BMW 316i

Dzeniii je napisao(la):
ma znam ja da on nece uzet preko 8 ili 9 litara normalnom voznjom.......sad sam stvarno prezadovoljan s autom

eee da vas pitam,,,posto on u farovima ima one prstenove,ne svidja mi se boja,svijetle obicnom onom zutom bojom,,,eh kako bi ja mogao promijenit boju u npr.plavu ili bijelu....jesul tu diode ili nesto drugo

evo slika.. isti su farovi samo sto u mene ne svijetle ovako.
 
Član
RE: evo ga BMW 316i

a cestitke dobro si se obnovio...lijep pravo,i player dobar..i meni se ovaj model svida pa aBd sledece auto ce biti i meni,a nisu puno ni skupi 1,6 mjera:icon_smile:
 
RE: evo ga BMW 316i

Jednostavnija opcija kupiti CCFL ringove i riješiš problem umjesto da se peglaš sa prepravljanjem tih a svijetle odlično ;)
 
Član
RE: evo ga BMW 316i

Nediraj mu te farove jer kako vidim nisu andjelke naknadno ugradjivane nego su dosle na farovima...zahebancija je da to kemijas sad...najbolje svjetle CCFL ali nisam siguran mogu li i kako ugraditi na far sa vec postojecim andjelkama...muha bi ti to mogao najbolje reci...
 
Član
RE: evo ga BMW 316i

bmwscaner je napisao(la):
taj 1.6 ima 105 ks i taman dosta za normalnu voznju pogotovo za momka koji je početnik za volanom BMW-a ispravi me ako grijesim
i da ima obrtomjer :)
btw. ako te zanimaju sicevi za e36 imam plavo crne profilirane iz M technik e36 i M volan i rucicu mjenjaca kad te bude zanimalo javni se

vidjeh mnogo 316-ki bez obrtomjera pa sam pretpostavio:icon_rolleyes:Kada bih uzimao ovakvu tricu nebi ni gledao ispod 320!Ako je već bmw nek može i povući.Al opet,hebo mene:lol:uživaj
 
Član
RE: evo ga BMW 316i

Kada bih uzimao ovakvu tricu nebi ni gledao ispod 320!Ako je već bmw nek može i povući.Al opet,hebo mene:lol:uživaj
[/quote]

ej nije problem kupiti preko 200konja al problem je sipati u njega ili ces ga drzati parkiranog pred kucom:lol:
 
Član
RE: evo ga BMW 316i

AnDel je napisao(la):
Kada bih uzimao ovakvu tricu nebi ni gledao ispod 320!Ako je već bmw nek može i povući.Al opet,hebo mene:lol:uživaj

ej nije problem kupiti preko 200konja al problem je sipati u njega ili ces ga drzati parkiranog pred kucom:lol:
[/quote]

320 je sa 150 ks,al nebitno..Nek radi šta i ja.kad nema goriva štopaš:lol:a kad voziš,voziš da valja:lol:
 
RE: evo ga BMW 316i

AnDel je napisao(la):
Kada bih uzimao ovakvu tricu nebi ni gledao ispod 320!Ako je već bmw nek može i povući.Al opet,hebo mene:lol:uživaj

ej nije problem kupiti preko 200konja al problem je sipati u njega ili ces ga drzati parkiranog pred kucom:lol:
[/quote]

BMW nije auto na kojem se treba štediti na potrošnji, to je auto koji se vozi iz užitka al dobro...Realno gledano i ti 1.6 su nekom namijenjeni ipak, al ko bi mu odolio ovakvom koji god motor bio u njemu? :icon_smile: Nisam ni ja fan ničeg ispod 2.0 al da se nađe neki sad za vozanja ne vjerujem baš da bi mu mogla odoljeti :icon_smile:
 
Član
RE: evo ga BMW 316i

ma sta kudite covjeka sa golfa na bmw otisao da je crknut dobar je :) samo polako druze pomalo lako je jaceg uzeti kad se na tome naucis :)
 
Član
RE: evo ga BMW 316i

odlican BMW, neka bit ce masina dok se malo stelnes;) dobro izgleda samo falcare nabaci i dosta :123:
 
Član
RE: evo ga BMW 316i

djavolica je napisao(la):
Jednostavnija opcija kupiti CCFL ringove i riješiš problem umjesto da se peglaš sa prepravljanjem tih a svijetle odlično ;)

sad sam bio u garazi i gledao detaljnije far,,,,izgleda da nema sanse doc do toga,,valjalo bi mi citav far rastavit,pa ga onda sastavit,onda bi mi maglio iznutra i eto dzaba bi zaj*o farove
necu ja ovo nista dirat nekaga ovako kakvo jest

bmwscaner je napisao(la):
ma sta kudite covjeka sa golfa na bmw otisao da je crknut dobar je :) samo polako druze pomalo lako je jaceg uzeti kad se na tome naucis :)

nemoj sad vrijedjat vw....dobar je meni i golf bio...ali meni smeta to sto ga ima svako...
a ovako malo je dobrih bengi na nasim putevima
 
Član
RE: BMW 316i E36

Fin bmw, neka ti je sa srecom vozanje...;) Mene zanima kakve su ti ovo tablice na njemu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top