Blue serpa --- VW Polo 86C ---ha ha komentar

Blue serpa --- VW Polo 86C ---ha ha komentar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e hvala... Boju sam dugo trazio, i jednom prilikom sam na parkingu video novu Mazdu 6, rekao sam sebi da je definitivno to ta boja. Ima neverovatan efekat presijavanja na suncu, medjutim ima delova sa greskicama i propustima u pripremi al ajde, ipak je to samo auto :D .
Samo jos malo da ga spustim, tada ocekujem da ce doci potpuno do izrazaja sve sto sam do sada radio.
 
Član
e hvala brate,
ovih dana cu da uradim jedan serijal dobrih fotografija, samo da ga kompletiram...
a na kraju krajeva, znas gde sam pa navrati covece i na baklavu! ;)
 
Član
Drama polo preljepo je polakiran samo ako nadjes ats-ice cup s vecim colom a ove prodas ljepse bi lezao imaju u oglasima vidjeo sam da ih netko prodaje! Pozz
 
Član
@ legionar... ma cale mi je juce kidnapovao auto, kazu moji da im je juce neko svirao sa kombijem i dva puta sa autom.... :D

@ cnic_gsi ... 14" su mi najvece koje mogu da stavim, te koje se prodaju su 15", ukoliko bih menjao felge stavio bih opet 13" sa vise jota. Zavoleo sam ove sto sada kotrljam, dugo sam ih sredjivao i sada mi je zao da ih prodam tek tako, nasao ATS classic 13" od 6,5J, samo to cu ako Bog da uzeti kada budem bio ponovo finansijski sposoban.
Ne bih odstupao od 13" jer najbolje leze karoseriji, kada se auto jos malo spusti dolazi sve na svoje.
Hvala na komentarima! ;)
 
Član
Uslikah te danas u gradu :lol:

pot03a-B2663.jpg
 
Član
Ma vjerujem ti i ja sređujem jedne old school felge starro pa mi ih je zao prodati ali jbg morat cu! A za stara auta 13 su najbolje felge definitivno samo malo vise cola i manji ET i goriona!
 
Član
O Stradale paparazzi... pa gde si me ovo uhvatio?
Dobar ti je ugao, kako je samo perla dosla do izrazaja... uvek sam polagao nade u tebe da ces postati pravi fotograf!
Iz ove perspektive mi nisi uhvatio felge, verovatno sto sam podjonio boju s tvojih pa hoces da izostavis taj detalj!
;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top