Blue serpa --- VW Polo 86C ---ha ha komentar

Blue serpa --- VW Polo 86C ---ha ha komentar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uklonio sam brisac i ostalo.... ali bravicu??? brate odakle mislis da otvaram gepek? :icon_biggrin:
Kada sam kupio auto nisam je imao i veruj mi otelio sam se dok sam je nabavio, sada se ne odricem brave tako lako :D! Dugo sam otvarao gepek sa zadnjeg sedista i uopste ta ideja mi se zgadila... ostajem pri ruglastoj bravici od pasata pijacara...;)
Iskreno, meni je najbitnija funkcionalnost automobila, a ovo sve radim cisto iz ljubavi, inace, sta god da dohvatim restauriram i prilagodjavam sebi, od mobitela, racunara preko bicikla do automobila... tako da je Polo cisto imao srecu sto je dosao u moje ruke...
U svakom slucaju, hvala vam na podrsci i savetima, prava ste ekipa!
 
Član
Pitaj IGY-a kako je on slozi bravicu,ja mislim da je motor od brisaca zadnjeg spojio na bravicu i onda preko onog prekidaca za pokretanje zadnjeg brisaca otvaras gepek,bez ulaska na zadnju klupu ;)
 
Član
Hmmm, to za bravu nije losa ideja... moracu da se malo raspitam u vezi s tim! Hvala na sugestiji!
Prvobitna kozna, kriva sedista su bila sistematski izlomljena, ni sam ne znam kako je liku poslo za rukom da ih tako unisti, ova od novijeg Pola su 100% u redu, mozda zbog ugla fotografisanja deluju malo heravo... koliko sam uspeo da zakljucim, auto nije imao veci udes, ali je ucestvovao u serijalu malih cukanja po parkingu :D.
Danas smirglam felge po 84. put, dostigle su neprocenjivu vrednost po broju utrosenih sati :lol:...
update kada se vratim kuci.
Hvala vam na podrsci!
 
Član
Jako dobro i brzo napreduje. Hmmmm, kako bi mu legle neke 7 x 13 ats classic, smoor roadster, ili kakve celicare falcare:cool:

Sretno u nastavku;)
 
Super, super, sto Damir rece "neke 7 x 13 ats classic" bilo bi super...Ako si zainteresovan za ATS Clasic javi da ti dam link nisu ni skupe...
 
Član
Ovo mi je najdraži projekat na forumu, želim ti mnogo sreće i novca da to odradiš kako želiš.;)
 
Član
Damire brate, to sto si rekao je najbolji moguci izbor za ovaj automobil, bukvalno vapim za njima, ali.....
neima se paraaaaa! Ako Bog da, na prolece bih u nesto tako investirao, ako bi mi dozvolila zena :D ...
Trenutno mi koncept automobila narusava cinjenica sto ne mogu da ga spustim... ne bih da rezem zadnje opruge iako je to jedino resenje, dok prednje mogu od Golfa...
Hvala ti! ;)

Heh, hvala ljudi na podrsci... zaista, Hvala svima!
 
Član
Super vidim zabaljvaš se dobro ;), samo hrabro naprijed nadam se da će i lova doći pa da vidimo kraj :icon_smile:
 
Član
Upravo sam dovezao auto u dvoriste....
bez retrovizora, steka i suvisnih detalja. Kako god, prezadovoljan sam! :icon_smile:
Svi grubi radovi su prosli fenomenalno, gepek mi je bio propao tako da nisam ocekivao nista revolucionarno da se desi, zakrpljen je za zimu, a ako Bog da, nabavicu novi pa ide na farbanje... slicna situacija je i sa prednjim veznim limom (prsima), auto je nekada ranije imao udes i deo je nakrivo ustiman, to cu resiti drugom prilikom kada budem kupio novi zamenski lim... Sada sledi jos puno posla oko sklapanja i vracanja delova, ali radujem se tome kao malo dete! :cool:
Sutra cu postaviti slike. ;)
 
Član
Ukoliko je metalik plavi, bucan sa belim felnama... u Sarajevu, to sam definitivno bio ja. :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top